Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Toome Sinuni uued kampaaniad ja pakkumised Prike e-poes:

Kütkestavad CLOUDY BAY kvaliteetveinid

Uus-Meremaa juhtiv ja tunnustatud veinimaja Cloudy Bay on spetsialiseerunud premium-kategooria veinidele. Nende pühendumus kvaliteedile on pälvinud tunnustust veiniasjatundjatelt üle maailma ning Cloudy Bay veinid on auhinnatud paljudel mainekatel võistlustel.

Cloudy Bay on iseäranis kuulus oma Sauvignon Blanc veinide poolest, millel on ainulaadne stiil ja värskus. Veinimaja asub Marlborough piirkonnas, saare lõunaosas, kus valitseb just Sauvignon Blanci jaoks ideaalne kliima. Lisaks Sauvignon Blancile toodab Cloudy Bay ka teisi suurepäraseid veine nagu Chardonnay ja Pinot Noir. Kõiki neid veine iseloomustab puhtus, tasakaalustatus ja elegantne stiil.

Cloudy Bay veinid kuni 31.07.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Ajalooline CESARI veinimaja 

Cesari asutati 1936. aastal, pärast mida sai veinimaja kiiresti ülemaailmselt tuntuks kui Veneto piirkonna veinide sümbol.

1970ndatel oli Cesari Amarone üks esimesi veine Venetost, mida müüdi kõigil viiel kontinendil. Ka täna on Cesari tuntud ja hinnatud just oma Amaronede poolest, kuid veinivalikust leiab teisigi punaseid ning valgeid veine.

Cesari veinid kuni 31.07.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Portugali veinimaja RIBEIRO SANTO

Ribeiro Santo loodi 1994 aastal eesmärgiga toota isikupäraseid veine. Tegemist on ajaloolise väärtusega kinnistuga, mis varasemalt kuulus kohalikule preestrile. Kinnistut ümbritseb jõgi, mis inspireeris veinimeistreid nimetama uut veinimaja Ribeiro Santoks, mis tõlkes tähendab “Püha jõgi”. Viinapuuaiast leiab piirkonnale omaseid kohalike viinamarjasorte: Touriga Nacional, Alfrocheiro, Tinto Cão ja Encruzado.

Ribeiro Santo veinivalik kuni 31.07.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Maailma vanim viskikoda

BUSHMILLS

Bushmills oli teadaolevalt esimene viskikoda, mis sai aastal 1608 ametliku litsentsi viski valmistamiseks. Tootmises kasutatakse Bushi jõe lisajõe St Columbi oja looduslikku vett ja nelja tüüpi vaate, millest igaüks annab viskile ainulaadse ja iseloomuliku maitse. Viskikoja pikk ajalugu ning kõrge kvaliteediga tooted on põhjuseks, miks tegu on ühe armastatuima viskitootjaga kogu maailmas.

Bushmills viskid kuni 31.07.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Mineraalvee ikoon

PERRIER

Perrier on naturaalne mineraalvesi, mida rikastab vulkaaniline gaas. Enam kui 150 aasta jooksul on Perrieri kuulsus levinud igasse maailma nurka ja seda on korduvalt tituleeritud lauavete kuningaks. Samuti kuulub Perrier baarmenide arsenali kokteilide valmistamisel.

Perrier mineraalveed kuni 31.07.2023 Prike e-poes kampaaniahindadega!

Vaata pakkumisi

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.