Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
MH sõbrapäev

SÕBRAPÄEVA PAKKUMINE

12.02-18.02

Prikeshopis kehtivad sel nädalal kampaaniahinnad paljudele roosadele veinidele, vahuveinidele ja šampanjadele, millega valentinipäeva puhul oma armsamat või sõpra meeles pidada!

Vaata pakkumisi
Veuve Clicquot

VEUVE CLICQUOT

Veuve Clicquot’ juhtfiguur Madame Clicquot oli vaid 27-aastane, kui võttis leseks jäädes üle abikaasa veiniäri ja viis selle oma innovaatiliste ideedega maailma tippu!

Just selles majas leiutati 1816. aastal šampanja tantsitamise meetod – table de remuage, mis on siiani šampanjamajades kasutusel. See tähendab, et pudeleid keeratakse kindla aja tagant riiulil nii, et sete pudelis sadestub ajutisele korgile. Nõnda sünnib kristallselge jook.

ARMAND DE BRIGNAC

Kaheteistkümnenda ja kolmeteistkümnenda põlvkonna šampanjameistrid Jean-Jacques Cattier ja tema poeg Alexandre valmistavad Armand de Brignaci mainekaid cuvée’sid. Nende unistus oli luua erakordselt hea kvaliteediga šampanja, mis esindaks parimat, mida on pakkuda piirkonnal, kus see suguvõsa juba üle 250 aasta viinamarju on kasvatanud.

Armand de Brignac
The Pale Rosé

THE PALE ROSÉ

The Pale Rosé on valmistatud parimatest Grenache’i, Cinsault’i ja Rolle viinamarjadest, mis annavad sellele veetleva ning elava iseloomu. Veinile on omased värsked marjased aroomid – maasikas, punane sõstar, virsik –, mis tasakaalustavad selle peeneid lillelisi noote. Rikkalikult puuviljasele ja õrnalt vürtsikale maitsele lisandub elegantne mineraalsus.

Château d’Esclans The Pale Rosé on pälvinud mitmeid auhindu ning korduvat tunnustust oma suurepärase kvaliteedi ja stiili eest ning see on saanud populaarseks nii veiniasjatundjate kui ka veiniarmastajate seas üle maailma. Selle veini elegantsus, värvikas maitse ja ajatu võlu muudavad selle ideaalseks valikuks neile, kes otsivad kvaliteetset ja nauditavat kõrgtasemel rosé’d.

Sõbrapäeva kampaania kestab kuni 18.02.2024

Vaata kõiki pakkumisi