200 AASTAT VEUVE CLICQUOT ROSÉ ŠAMPANJAT!

Madame Clicquot oli vaid 27-aastane, kui võttis leseks jäädes üle abikaasa veiniäri ja viis selle oma innovaatiliste ideedega maailma tippu.

2018. aastal tähistas Veuve Clicquot esimese segatud meetodil valmistatud rosé šampanja loomise 200. aastapäeva ning andis sel puhul välja efektse tordikujulise kinkekarbi, mida saab kasutada jäänõuna.

Pakkumine Veuve Clicquot Brut Rosé šampanjale kestab kuni 12.03.2019.

MINE PRIKE E-POODI

KRISTALLKÜMMELI KÖÖMNEVIIN

 

Rukkiviina ja köömnete mikstuuri prooviti valmistada juba enne II maailmasõda, kuid sõja puhkedes jäid retseptid ning proovipartiid kadunuks. Vanade käsikirjade seast õnnestus hiljem leida retseptikatkendeid ning peale pikka uurimustööd jõuti soovitud tulemuseni.
Kristallkümmeli köömneviin valmistatakse rukkipiiritusest, puhtast Põhjamaa veest, maitsestatakse näputäie Kubja talu köömnetega ning hoitakse kuni 4 kuud tammevaadis. Serveerida jahutatult pitsist näiteks kuumsuitsulõhe kõrvale või kokteilina koos Fever-Tree tooniku ja rohke jääga.

PRIKE E-POOD

LUXUS CAPPUCCINO JA ESPRESSO KOHVIOAD

UUS!

Luxus Espresso 100% Arabica on rikkaliku maitsega kohvisegu, mida iseloomustavad hoolikalt valitud Lõuna-Ameerika kohvile omased nüansid. Tegemist on tõeliselt aromaatsete ja tasakaalus maitsega kohviubadega.
Luxus Cappuccino eriline õrn maitse tuleneb Lõuna-Ameerika ubadelt, millele on jõulisema ja intensiivsema kreemisuse saavutamiseks lisatud väike kogus robusta kohviubasid. Kohvi aromaatsus ning kreemine järelmaitse sobivad suurepäraselt piimaga kohvijookide valmistamiseks, kuid on samas nauditav ka musta kohvina.

PRIKE E-POOD

JOHNNIE WALKER WHITE WALKER

UUS ERITOODE!

Johnnie Walkeri uus viski White Walker on sündinud koostöös HBO legendaarse telesarjaga “Troonide mäng” ja ühtlasi on tegu suurejooneliseima eriprojektiga
Johnnie Walkeri ajaloos.
Viskimeister George Harperi loodud maitseelamuses on tunda karamelliseeritud suhkru ning vanilli noote, värskeid punaseid marju ja lisaks Cardhu ning
Clynelishi ühelinnaseviski nüansse.
Serveeri otse sügavkülmast puhtalt või segatuna ginger ale’i ja jääga.
Saadaval väga piiratud koguses.

PRIKE E-POOD

KÜSI NÕU JOOGIEKSPERDILT

AS PRIKE

Peterburi tee 92g, 11415

Tallinn ESTONIA

Kui jood, ära sõida f in
Telefon: +372 622 4900

Faks: +372 622 4901

E-post: prike@prike.ee

Reg. nr: 10310368

 

www.prike.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga.

Alkohol võib kahjustada Teie tervist. Kui jood, ära sõida!