Prike e-poes on sellel nädalal fookuses järgmised tooted ja pakkumised:

“2021. AASTA VAHUVEINITOOTJA” TIITLI VÕITJA FERRARI

Ferrari vahuveinide legend sai alguse 1902. aastal Giulio Ferrari unistusest valmistada Trentino piirkonnas vahuvein, mis on võimeline võistlema parimate šampanjadega. Tänaseks on Ferrari Itaalia juhtiv Methodo Classico vahuveinide tootja.
2021. aasta sügisel pärjati Ferrari šampanja ja vahuveini maailmameistrivõistlustel taas “2021. Aasta Vahuveinitootja” tiitliga, pälvides 12 kuld- ning 8 hõbemedalit. Kulla võitsid nii Ferrari Riservad kui ka Ferrari Brut ja Ferrari Maximum.

Prike e-poes pakkumine Ferrari vahuveinidele kuni 17.01.2022.

PRIKE E-POOD

ITAALIA VEINIMAJA BERTANI

UUS!

Bertani on veine valmistanud Valpolicella regioonis enam kui poolteist sajandit, viinamarjakasvatuse ajalugu ulatub aastasse 1850. Bertani on piirkonna üks olulisemaid veinitootjaid ja veinimaja veinid on ainulaadse, äratuntava ning eksimatu stiiliga.

Veneto piirkond on eelkõige tuntud just Amaronede poolest ja Bertani Amarone Classicot peetakse endiselt piirkonna parimaks Amarone mõõdupuuks ning ehedaks näiteks sellest, milline üks traditsiooniline Amarone maitsema peaks.

Prike e-poes pakkumine Bertani veinivalikule kuni 17.01.2022.

PRIKE E-POOD

KUUBA PREMIUM RUMM

RON SANTIAGO

Autentne auhinnatud Kuuba premium rummibränd Ron Santiago de Cuba asutati aastal 1862. Kuuba lõunaosa päikese käes valmib ideaalne suhkruroog ning Ron Santiago rummid valmistatakse vaid Kuubas kasvatatud suhkruroost.

Ron Santiago Carta Blanca hele rumm sobib Mojito, Daquiri ja Cuba Libre kokteilide valmistamiseks.

Prike e-poe pakkumises
Ron Santiago rummivalik kuni 17.01.2022.

PRIKE E-POOD

Tähelepanu! 
Tegemist on alkoholiga.

Alkohol võib kahjustada Teie tervist.

Kui jood, ära sõida f in
AS PRIKE

Peterburi tee 92g, 13816

Tallinn Estonia
www.prike.ee

Telefon: +37253050508

E-post: epood@prike.ee