Prike e-poes on sellel nädalal fookuses järgmised tooted ja pakkumised:

MOE APTEEKRI VIIN 80% VOL.

UUS!

 

Prike tootevalikus on nüüd saadaval uus kange 80%-line Moe Apteekri viin (1 L), mis on valmistatud Eestis toodetud piiritusest ja Pandivere veekaitsealalt ammutatud veest.

PRIKE E-POOD

HISPAANIA ESIMENE CAVA CODORNIU

UUS!

 

Prike vahuveinivalikusse on lisandunud Codorniu – Hispaania nr 1 cavabränd, mida müüakse tootja kodumaal kõige enam.
Codorniu veinimaja ajalugu ulatub aastasse 1551. Just siin sündis aastal 1872 Hispaania esimene cava. Codorniu cavad valmistatakse traditsioonilisel meetodil ja on pühendatud Anna Codorniu mälestusele – armastatud naisele, kellega Manual Raventós 1659. aastal abiellus, liites kaks pikaaegsete veinitootmise traditsioonidega perekonda. Tänaseni kuulub veinimaja perekonnale.

Prike e-poe pakkumine kogu tootevalikule.

PRIKE E-POOD

KODUMAINE
KÄSITÖÖDŽINN
JUNIMPERIUM

Junimperiumi looming on sümbioos sajanditevanusest pärandist, parimatest kadakamarjadest ja ainulaadsetest maitsetaimedest.

Maailma ühe mainekama džinnide maitsekonkursil World GIN Awards 2020 auhinnati Junimperium Blended Dry džinn London Dry kategoorias tiitliga BEST, mis tähendab, et tegemist on parima Eestis toodetud London Dry tüüpi džinniga. Summer Edition Gin sai aga maitsestatud džinnide kategoorias pronksmedali.

Nüüd e-poes saadaval ka 20 cl suurustes pudelites.

PRIKE E-POOD

VEINIEKSPERT SOOVITAB:
CHATEAU GASSIER

Prike Joogiekspert ja sommeljee Hannes Aedla soovitab: “Roosade veinide maailmas on kõige hinnatumad veinid pärit Cotes de Provence’i piirkonnast. Ch.Gassier on üks piirkonna tipptootjaid, mis jälgib orgaaniliselt puhaste veinide valmistamise meetodeid, luues vahemereköögi ja salatite juurde suurepärase kuiva, marjase ning ürdiste nootidega veini. Üks universaalsemaid veine minu silmis, mis sobib nii kergete kanast, kalast valmistatud eelroogade juurde kui ka värskete juustudega.”

Loe teisi veinisoovitusi lisaks SIIT

Chateau Gassieri rosé veinid e-poe sooduspakkumises.

PRIKE E-POOD

TOIDUVALIK
E-POES

Prike e-poe tootevalikus on saadaval ka Poco Loco tortilla wrapid, maisikrõpsud ja dipikastmed. Valmista maitsev wrap, täites selle praetud kanafilee, värskete köögiviljade ja jogurtikastmega.

Lisaks saadaval ka pasta- ja konservtooted ning palju muud.

PRIKE E-POOD

TÄHELEPANU!

10. aprillil (suurel reedel) e-poe tellimuste
kaubatarnet ei toimu.

Häid saabuvaid lihavõttepühi!

KÜSI NÕU JOOGIEKSPERDILT

AS PRIKE

Peterburi tee 92g, 11415

Tallinn ESTONIA

Kui jood, ära sõida f in
Telefon: +372 622 4900

Faks: +372 622 4901

E-post: prike@prike.ee

Reg. nr: 10310368

 

www.prike.ee

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga.

Alkohol võib kahjustada Teie tervist.