MILLIST ROSÉ ŠAMPANJAT VALIDA?

Prike Joogiekspert ja sommeljee Hannes Aedla: 

“Rosé šampanja on minu jaoks üks põnevamaid maitseelamusi šampanjade hulgas.
Sageli on nende maitsed ja majastiilid vägagi erinevad ning nende valmimine on alati olnud väljakutse igale veinimeistrile. 

Ruinart Brut Rosé,

üks sommeljeede lemmikuid, on valminud ainult kahe marjasordi suurepärasest tasakaalust. Chardonnay on Ruinarti šampanjade puhul lihtsalt fantastiline, olles värske ja kompleksne, ning Pinot Noir lisab struktuuri. Siidine, veidi tanniinne, kuid samas kerge, kogu paleti tabamine võtab natuke rohkem aega ja kogemust.
Ruinart on oma stiilit ja elegantsilt kindlasti üks neid šampanjamaju, mille puhul tuleb nende pingutus ning kogemus maitses vägagi esile.
Kindlasti on tegemist šampanjaga, mida soovitan julgelt serveerida kergete mereandide, heade sinkide või külma röstpihvi juurde, et nautida kogu elamust.

PRIKE E-POOD

Moët & Chandon
Brut Rosé 

puhul domineerib Pinot Noir’ intensiivsus, Meunieri puuviljane ja marjane pehmus ning Chardonnay värskus ja elegantsus.

Kogu selle koosluse olemuse võtab kõige paremini kokku värske marjasus, milles domineerib vaarikas ja maasikas ning hea elegantne areng. Minu jaoks on see šampanja alati olnud hea aperitiiv kergete ampsude ja eelroogade juurde ning kindlasti kergesti joodav šampanja, mis on parim kaaslane, et tähistada sõpradega suvist kokkusaamist värskete maasikatega.”

Veuve Clicquot Brut Rosé

šampanja puhul pakub Pinot Noir suurepärast struktuuri, Chardonnay lisab kreemist elegantsust ja Meunier pehmet puuviljasust.

Veuve Clicquot Rosé on paljude veinihuviliste jaoks kindlasti oma loomult kompleksne ning veinisem, domineerivad jõhvikad ja pohlad.

Soovitav keskenduda ja nautida selle kooslust eelroogade ning pearoogadega, näiteks serveerida mereandidest või kalast valmistatud pearoa kõrvale.

RIKKALIK VALIK ROSÉ VEINE TIPPVEINIMAJADELT

PRIKE E-POOD

LAROCHE ROSÉ VIN DE PAYS D’OC IGP

UUS!

 

Hinnatud Prantsuse tootja poolt valmistatud universaalne rosé vein. Grenache marjasordi puuviljane, marjane aroom ja maitses meeldiv tanniinsus koos Syrahi marjade värskuse ning särtsaka iseloomuga teeb sellest veinist hea kaaslase kergetele mereandidest valmistatud eelroogadele või ka lihavalikule. Samuti sobilik röstitud köögiviljade kõrvale, kus on tugevamad maitsed, ning igati sobilik nautimiseks kuni valmivad grillil pearoad.

VINA POMAL ROSADO HISPAANIAST

UUS!

 

Suurepärane rosé vein Hispaaniast Rioja piirkonnast, mis valminud 70% Grenache ja 30% Viura marjadest. Vein on iseloomult marjane ning pehme, samas heas tasakaalus värske happesusega.
Hea kaaslane eelroogadele, pasta ja pizza ning rasvasemast kalast vaminud roogadele.

AS PRIKE

Peterburi tee 92g, 11415

Tallinn ESTONIA

Kui jood, ära sõida f in

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Telefon: +372 622 4900

Faks: +372 622 4901

E-post: prike@prike.ee

Reg. nr: 10310368

 

www.prike.ee