Trophée Graham´s 2020 Eesti Parim Sommeljee

Eelteade

 

7.september 2020

 

Kolmapäeva, 9. septembri õhtul toimub Fotografiska Tallinnas võistlus Trophée Graham´s 2020 Eesti Parim Sommeljee. Eesti sommeljeede iga-aastane tähtsündmus toimub nüüd juba 19. korda. Seekord lähevad võistlustulle lisaks Eesti sommeljeedele ka kolleegid Lätist, Leedust ja Soomest.

 

Võistluste finaal algab kell 16.00. Kuna tänavuse võistluse toetajaks on portveinimaja Graham´s, siis võistluse sisus pööratakse rohkem tähelepanu põnevatele portveini ja Douro piirkonda puudutavatele teemadele.

 

Trophée Graham´s 2020 Eesti Parim Sommeljee tänavuse võistluse toetajad on MV Group Distribution ja Graham´s portveinimaja, mis tähistab sel aastal oma 200. sünnipäeva. Graham´s portveinimaja on ka kuldsponsoriks Rahvusvahelisele Sommeljeede Assotsiatsioonile (A.S.I.) ja väärtustab seeläbi väga sommeljee elukutse kõrgetasemelist arengut.

 

MV Group Distribution Estonia on 2008 aastast tegutsev alkohoolsete jookide hulgifirma ja selle valdkonna Baltikumi liider, mis paistab silma tugeva ja asjatundliku joogiekspertide tiimi poolest.

 

Võistlust korraldab Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon, millel täitub sel sügisel juba kahekümnes tegevusaasta.

 

Täpsem info:

Kristjan Markii, president@sommeljee.ee; 5818 2682