Juhtub tihti, et tehes seda, mis sulle meeldib, möödub aeg oodatust kiiremini. Nii on juhtunud ka Pädaste Mõisa 2018 aasta hooajaga. Võlgneme koos Imre Sooääre ja kogu oma meeskonnaga külalistele ja partneritele suure tänu, et olete täitnud meie mõisamaja, restorani ja spa rõõmu ja positiivsusega! Hotellipidajale on see suurimaks tänuks.

Isegi kui selle aasta hooaeg on möödas, ei sea me end veel talveunne. Muhu Talve Võlumaaga tutvustame Teile mitut väga põnevat võimalust talve nautimiseks koos Pädastega.

Aitäh Teile ning tere tulemast meie talvehooaega!

Martin Breuer
Hotelier & Restaurateur

Alexandri Peakokalaud Tallinnas

Saa osa erakordsest toiduelamusest Tallinnas, mida pakub Eesti parimate nimistusse kuuluva, Pädaste Mõisas asuva Alexander Restorani peakokk Stefan Berwanger.

Rohkem informatsiooni…

 

Privaatne Talumaja Pädastes

Ööbi Pädaste Mõisa hubases ning eraldatud Privaatses Talumajas ja naudi imelist Muhu Talvemaad.

Rohkem informatsiooni…

 

Pädaste Omanike Sviit Tallinnas

Peatudes Tallinnas, veedke nädalavahetus Pädaste Mõisa omanike sviidis Toompeal – kõige prestiižikama asukohaga sviit, mille mugavus ja vaade üllatavad teid.

Rohkem informatsiooni…

 

Talvine Pulm Muhumaal

Teie ja külalised saavad nautima erilist päeva Muhu saare vaikses idüllis. Meie Pädaste Mõisas teame, kuidas muuta Teie pulmapäev erakordseks.

Rohkem informatsiooni…

 

Firmaüritus Pädastes

Pädaste Mõisal on suurepärased kogemused ja väga hea maine korraldamaks eriüritusi, olgu selleks juhatuse koosolek, pidulik vastuvõtt või jõulupidu.

Rohkem informatsiooni…

 

Alexandri Peakokalaud Tallinnas