Pädaste suvine õitsenguaeg

Rõõm Teid uuesti näha!

 

Me tahaksime tänada Teid meie armsaid sõbrad imelise juulikuu eest, mille veetsite koos meiega Pädastes. Kuu tõeline pärl oli kahtlemata Täiskuu Pidu koos andeka jazz lauljanna Susanna Aleksandra ning geniaalse kitarristi Ain Aganiga. Üritus oli südantliigutav, täis helisid inimlikkuse soojadest hingesoppidest.

Suvi ei ole aga veel läbi – me ootame Teid alati siira külalislahkuse ja armastusega ning meie Pädaste Spa on valmis hoolitsema Teie keha ja vaimu eest – tundke end vabalt ning usaldage oma hing ja heaolu meie kätesse.

 

Teile meie kallid sõbrad on Pädastes peagi toimumas üks ebamaine üritus, millest Te kindlasti ilma ei tohiks jääda. On aeg luua armsaid mälestusi ning hellitada ennast koos oma kõige kallimatega!

 

Tere tulemast Pädastesse!

 

Martin Breuer & Imre Sooäär

Hotelli omanikud & restoranipidajad

Broneeri oma majutus

 

 

 

Pädaste Spa viib meelelistele rännakutele

 

Parimad saladused on hästi hoitud vaikuses! Meil on hea meel teatada, et Pädaste Spa  on välja tulemas loodusliku tootesarjaga. Meie fännidele ja sõpradele on tooted juba praegu Pädastes saadaval ning neid kasutatakse erinevates hoolitsustes, aga peagi on tooted saadaval ka internetis.

 

 

 

Üritused Pädastes

 

Mihkel Poll & Muinastulede Öö

Laupäev, 29. august

Tere tulemast laialdaselt tunnustatud pianisti Mihkel Polli intiimsele kontsertile.

 

See on õhtu täis romantilist klaverimängu, millele järgneb vaimustav spetsiaalselt antud ürituse jaoks koostatud 3-käiguline õhtusöök restoranis Alexander.

Mihkli kontsert-õhtusöök on meeliülendav ja armastatud traditsioon Pädaste iga-aastases ürituste kalendris.

Imeline kontsert koos kolmekäigulise õhtusöögi, aperatiivi ja öös hõõguva muinastulega on Teile saadaval 105 euro eest külalise kohta. Kontsert algab koos pakutava aperatiiviga kell 18:30. Muinastuli süüdatakse kell 23:00.

Rohkem Muinastulede Öö kohta

 

 

 

Pädaste Joogalaager
15.september kuni 21.september 2020

 

Pädaste Joogalaager on osa Corpus + Spiritumist, mis on osa eksklusiivsest laagrite sarjast, mis leiab aset Pädaste Mõisas Muhu saarel.

 

Jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused loovad rahuliku päeva alguse ja saadavad päeva õhtusse. Tunde viib läbi tuntud Londoni joogaõpetaja Karin Lilleberg, kelle missioon siin elus on aidata inimestel taaselustada avastamata energia, mis on olemas meis kõigis ning tutvustada iseenda tervendavat jõudu. Teda toetavad Pädaste heaolu eksperdid.

Nädala jooksul on võimalus laagris osalejatel taasühineda loodusega, puhastada oma keha ja vaim, taasavastada painduvus ning ümber häälestada oma meel.

Rohkem Pädaste Joogalaagri kohta

 

 

 

Pädaste Vitality Retreat Autumn

8.oktoober kuni 11.oktoober 2020

Kaasahaarav sissejuhatus keha ja meele väestamisse kiire elutempoga inimestele, et tunda ja funktsioneerida iseendale parimal viisil.

 

Pädaste Elujõulaager on osa Corpus + Spiritumist, mis on osa eksklusiivsest laagrite sarjast, mis leiab aset Pädast Mõisas Muhu saarel.

Elujõule aitavad kaasa tasakaalustatud toidukorrad, mis on valmistatud hotelli peakoka poolt puhta ja kohaliku Põhjala saarte köögi tuntud headuses.

 

Pädaste Elujõulaagrit modereerib biohacking’u spetsialist ja autor Siim Land – ülemaailmselt tuntud biohacking liikumise järgija ja eestvedaja. Elujõulaagris osalejad taasühendavad end loodusega ning keskenduvad sellele, kuidas kõige paremini rakendada kogu meis peituvat inimpotentsiaali, optimeerides oma keha, meele ja keskkonna koostoimimist erinevate teaduslike ja looduslike meetoditega.

Rohkem Pädaste sügisese Elujõulaagri kohta

 

 

 

Kord kui olime metsikud

Metsikud sõstrad

Metsik punane sõstar, mis kasvab lõunapoolse kivimüüri ääres meie kinnistul, on hiljutine avastus meie aedniku Riina poolt.

Metsikus on kõige algus, see, kust tuleme, isegi meie inimestena. Väiksem kui kultivar, kuid tõesti, metsikus maitseb paremini. Nii ka need sõstrad! Eksklusiivne maitse-elamus, mis on leitav meie Saarte Degustatsiooni menüüs, nii kaua, kuni saaki jagub.

 

 

 

Pädaste Seenenädalavahetus
Laupäev, 26 september 2020

 

Seente korjamise loodus-jalutuskäik Pädaste aedniku käe all, kes hoolitseb igapäevase toidu varumise eest restoranis Alexander. Mükoloog Veiko Kastanje ühineb meiega looduses tehtaval jalutuskäigul.

 

Meie peakokk Stefan Berwanger on selleks õhtuks loonud muinasjutulise 3-käigulise õhtusöögi, milles toiduks varutud seened mängivad olulist rolli.

 

99 eurot külalise kohta sisaldab seente korjamiseks mõeldud jalutuskäiku looduses, mõisa poolt valmistatud napsu ning õhtusööki. Seente korjamine algab kell 14:00, õhtusöök 20:00.

 

 

 

Leia Valged Ööd

23.juuni – 31.august 2020

 

Suurepärane pakett nautimaks Muhumaiseid suvemõnusid, mis on mõeldud just Pädaste fännidele. Lõõgastuge ja nautige seda lihtsat mugavust, mille poolest on Pädaste Mõis tuntud..

See veetleva hinnaga pakkumine on saadaval terve suve. Broneeringud peavad olema tehtud enne 10.augustit.

 

 

2-ööline pakett sisaldab

 

  • tervitusjook saabumisel
  • kaks ööd majutust Deluxe Double kategooria toas Härrastemajas
  • rikkalikud hommikusöögid Talveaias
  • 3-käiguline Table d’Hôte õhtusöök Alexandris esimesel õhtul
  • 5-käiguline Saarte Degustatsiooni menüü Alexandris teisel õhtul
  • hommikune joogaklass ”Tõuse ja sära” koos terapeaudiga
  • 20EUR spa krediiti

 

Hind 372€ külalise kohta

Hoolitse enda eest hästi – säästa rohkem kui 30% tavahindadest 

 

Hind on külalise kohta, majutusega kaks inimest toas. Broneeringu kinnitamiseks on vajalik tagastamatu ettemaks broneeringu kogumaksumuses. Eripakkumine kehtib piiratud arvule tubadele (5 tuba päevas). Võivad rakenduda täiendavad piirangud ning kuupäevad, mil pakkumine pole saadaval.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800 ja mainige ”Leia Valged Ööd”.