Pädaste hooaja pidulik lõpetamine

 

Lõpule on jõudmas Pädaste suurejooneline 25. hooaeg. Vaatamata sellele keerulisele aastale on meil hea meel, et oleme saanud pakkuda oma sõpradele ja fännidele nii meeleolukaid kontsert-õhtusööke kui ka intiimsemaid ning aastateks meeldejäävaid mälestusi.

Sel aastal on meil võimalik Teid võõrustada veel vaid kahel nädalavahetusel. Meie juures saate nautida looduse ilu, imelist veinivalikut ja Michelini väärilisi roogasid koos suurepärase ning personaalse teenindusega, mille poolest Pädaste Mõis on tuntud.

Pädaste Mõis võtab inspireeriva hooaja kokku 6. novembril imelise kontsert-õhtusöögiga, kus esineb tenor Germán Gholami, klaveril saadab teda Vanemuise kontsertmeister Margus Riimaa. Pärast kontserti serveerivad peakokk Diogo Caetano ja restorani juhataja Bilal Demirel koos oma meeskonnaga kolmekäigulise menüü.

Sellel lõbusal õhtul on meie köögi ja veinikeldri uksed pärani ning kokad ja sommeljee Andrew Sze vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele.

Pühapäeva, 7. novembri keskpäeval on meie külalistel ainulaadne võimalus Pädaste kvaliteetveinide soetamiseks hulgihinnaga. See on suurepärane võimalus oma varusid täiendada. Meie sommeljee on kohal ning aitab teid valiku tegemisel.

Ühinege meiega

 

 

 

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RETREAT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee