Sügis on parim aeg enda hellitamiseks! 

Unustusse viivad jalutuskäigud piki rannajoont ja mööda käänulisi metsaradu, et nautida kuldsetes lehtedes vastu peegelduvaid suve viimaseid päikesekiiri ja hingata sõõmu niisket metsalõhna – just nii tervitab teid vanananaiste suvi Muhumaal.

Pole midagi paremat, kui selliselt rännakult naastes lõõgastuda Pädaste mõisa vaimustavas spaas või kümmelda hubases lahesopis ootavas kuumas mereveetõrres.

Meie restoran Alexander tervitab teid õndsaks tegeva ja laitmatu teenindusega. Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Maître d’hôtel Jérémy Fernandes koos oma meeskonnaga kingivad teile unustamatu õhtu, mis on inspireeritud Muhu ja ümberkaudsete Põhjala saarte köögi tavadest.

Teie keha ja vaimu täieliku lõõgastuse eest kannavad hoolt Pädaste Spa terapeudid Meelis Sikk ja Melvins Bartoniks. Meie visiitkaardiks olevad hoolitsused on hinnatuimad Eestis ja tunnustatud maailmas.

Lisaks on meil teile sel sügisel varuks paar tähelepanu väärivat ja meeleolukat sündmust, mis teevad siinveedetud õhtud kordumatuks. Muhumaa on ka kriisiajal olnud jätkuvalt üks turvalisemaid kohti Eestis.

Tere tulemast Pädastesse!

Martin Breuer & Imre Sooäär
Hotelliers & Restaurateurs

 

Vananaistesuvi Pädastes

7. septembrist kuni 2. novembrini 2020

Parim võimalus nautida lõõgastavat rahu ja Chef de Cuisine Stefan Berwangeri pakutavat autentset Põhjala saarte kööki.

Erilises pakkumises sisaldub:

  • Tervitusjook saabumisel
  • 1 ööd majutust Deluxe kahekohalises toas Härrastemajas
  • Rikkalik hommikusöök talveaias
  • Pädaste Spa 50-eurone kinkekaart
  • Hommikujooga „Tõuse ja sära“

Hind ühe külalise kohta 185 EUR. Selle ainulaadse pakkumisega on hnd teile 30% tavahinnast soodsam.

Hind põhineb majutusel kaks inimest toas. Selle pakkumise raames on saadaval vaid 5 tuba ning vajalik on ettemaks. Soovitame teha broneering aegsasti. Broneerimiseks võtke meiega ühendust aadressil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800. Broneerides kasutage märksõna „Vananaistesuvi“.

Broneeri kohe

 

 

Pädaste joogalaager

  1. septembrist 21. septembrini 2020

Pädaste joogalaager on üks terviselaagritest, mida korraldatakse Pädaste Mõisas Corpus+Spiritum filosoofia alusel.

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Jooga ja meditatsiooni tunnid viib läbi tuntud Londoni joogaõpetaja Karin Lilleberg ning teda toetavad Pädaste heaolueksperdid.

Jooganädal võimaldab osalejatel taasühineda loodusega, puhastada enda keha mürkainetest, taasavastada painduvus, teravdada oma meeled ja saada keha toonusesse.

Loe joogalaagrist lähemalt

 

 

 

Pädaste seenenädalavahetus

26.-27. septembrini 2020

Seeneretk ja jalutuskäik Pädaste taimetargaga, kelle igapäevaseks ülesandeks on varustada restorani Alexander aia- ja metsasaadustega. Korjaretkega ühineb ka seeneteadlane Veiko Kastanje.

Meie Chef de Cuisine Stefan Berwanger serveerib kolmekäigulise õhtusöögi, milles on seekord esiplaanil loomulikult seened.

Seenenädalavahetus on 99 EUR külalise kohta, selles sisaldub seeneretk Pädaste Mõisa taimetarga ja Veiko Kastanje juhendamisel, mõisanaps ning kolmekäiguline seeneõhtusöök. Hinnas ei sisaldu veinid ja muud joogid

Seeneretk algab 26. septembril kell 14, õhtusöögi serveerime kell 20.

Seenenädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe osalejaga seenenädalavahetusel ning majutus on teile 20% tavahinnast soodsam. Pakkumine kehtib, kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega. Vajalik on eelnev broneering, kohtade arv on piiratud!

 

Hommikusöök annab päevale õige alguse

 

 

Värske algus päevale

Meie külastajate tagasiside kohaselt jääb Pädaste Mõisa kuulus hommikusöök kauaks meelde: „See on tõesti parim hommikusöök, mille sarnast pole kusagil mujal maailmas,“ kirjutas üks meie fännidest.

„Aeglasis imelisis hommikuis on mu jaoks tohutult elu ilu. Ajaga on sellist luksust aina enam – nii on lisanduvad aastad puhas õnn. Tänan ja rõõmustan! Ja rõõm, et tänane on ka kingitus meile kõigile, hoides meeles, kui palju eest on tänulik olla.“

Nii ütles Pädaste Mõisa hommikusöögilauas Hede Kerstin Luik, Eesti üks säravamaid turundusgurusid, ning raske oleks temaga mitte nõustuda. Aitäh, Hede, et sa jätkuvalt Pädastes oma tegemistele uut energiat ammutad!

 

 

Sügishooaja Grand Finale

  1. oktoober 2020

Pädaste Mõis võtab inspireeriva hooaja kokku imelise kontsert-õhtusöögiga, pärast mida serveerib Chef de Cuisine Stefan Berwanger viiekäigulise Saarte degustatsioonimenüü. Sellel lõbusal õhtul on meie köögi ja veinikeldri uksed pärani ning kokad ja sommeljee vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele.

Kutsume teid sellele erilisele peoõhtule koos särtsaka muusika, lõbusa meeleolu ning vaoshoitud glamuuriga! Teid ootab ainulaadne õhtu, mil jätame hüvasti Pädaste Mõisa 24. hooajaga.

Grand Finale õhtu on 150 EUR külalise kohta, hinnas sisaldub tervitusjook, viiekäiguline õhtusöök ning meelelahutus.

Õhtu algab aperitiiviga kell 19.

Grand Finale nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe pääsmega Grand Finale üritusele ning teile on majutus 20% soodsam. Pakkumine kehtib, kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust aadressil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee