Kui sügisest saab talv

 

Ajal, mil neid ridu loete, on talv juba Muhus vargsi võimust võtmas. Ees ootab kõige karmim ja külmem aastaaeg, mis puhastab loodust ja tähistab uue algust.

Saabuv talv paneb tänavusele pöörasele aastale punkti. Pädaste oli õnnega koos ja meil läks hästi – siis, kui saar peale kolme kuud lukustust juunis jälle avati. Tänu meie lojaalsetele külastajatele ja uutele fännidele saame öelda, et suvi oli edukas. Meie aastatepikkune pühendumus osutada erakordset külalislahkust kandis taas vilja. Suur tänu kõigile meie sõpradele ja fännidele, kes pole meisse iial usku kaotanud ning on võimaldanud meil ellu jääda.

Kuna piiriülene liikumine pole taastunud ja sisuliselt kogu maailm on endiselt lukus, otsustasime eesseisval talvehooajal suunata oma energia ambitsioonikatesse plaanidesse, millega muudame Pädaste Mõisa veelgi ihaldatumaks vaba aja veetmise kohaks, mida iseloomustab tagasihoidlik luksus ning sügav austus kohaliku kultuuri, looduse ja tõeliselt kompromissitu külalislahkuse vastu.

Aastal 2021 on latt veelgi kõrgemal

Vastu minnes uuele hooajale soovime tõsta Restoranis Alexander pakutavat söögielamust vähemalt ühe-kahe grammi võrra. Me lihvime kvaliteeti, arendades oma meeskonna oskusi veelgi ning investeerides köögi tehnikasse ja teenindusse. Vastupidiselt üldlevinud soovile talveajal pigem peitu pugeda, oleme meie veendunud, et just nüüd, eriti sellisel masendaval ajal, on aeg panustada sellesse, mis teeb Pädastest nii erilise sihtkoha. Meie kompromissitu pühendumus kvaliteedile ja külalislahkusele on osutunud vastupidavaks ja ihaldusväärseks. Loomulikult jääme truuks oma Põhjala saarte köögi filosoofiale, oma toiduvarude, käsitöömeistrite ja kohalike tarnijate võrgustikule ning oma kuulsale köögi aiale, mida meie hortikulturist Riina Kinsigo nii suurepäraselt haldab.

Hetkel paigaldame 100 kW võimsusega päikesejaama, mis jääb silmade eest elegantselt varju, kuid võimaldab Pädastel 40 protsenti ajast iseseisvalt elektrit toota. See mahukas investeering aitab täita vastutustundlikku eesmärki vähendada meie ökoloogilist jalajälge.

Pädaste Mõisa edu üks hästivarjatud saladusi on Pädaste Spa, mille austajate arv meie fännide ja sõprade hulgas aina suureneb. 2021. aastal esitleme Pädaste Spa kosmeetikatoodete sarja, mille kallal oleme kaks viimast aastat erilise hoolega tegutsenud. Järgmiseks suveks jõuame lõpule renoveerimistöödega, mille käigus rajame juurde sise- ja välisvanne ning uuendame pakutavate hoolitsuste nimekirja.

Corpus + Spiritum on Pädaste keha ja vaimu väestamise sari, millega tänavu algust tegime. Septembris korraldasime uskumatult eduka ja Eestis uued standardid seadnud joogalaagri, mille viis läbi tuntud Londoni joogaõpetaja Karin Lilleberg. Corpus + Spiritum teisel hooajal plaanime korraldada neli üritust, Karin Lillebergi joogalaager naaseb Pädastesse 14.–20.septembrini 2021.

Soovime koos Imrega teile, te sõpradele ja lähedastele mõnusat ja täisväärtuslikku talvehooaega!

Martin Breuer & Imre Sooäär
Hoteliers and Restaurateurs

 

Pädaste Mõis on maailma
üks võluvamaid ja inspireerivamaid hotelle

Tõeliselt seksikad kohad, kus peatuda

 

Pädaste Mõis on arvatud nende väheste maailma võluvamate ja inspireerivamate hotellide sekka, mida tuleks vähemalt korra oma elu jooksul kindlasti külastada. Meie ainulaadne lugu inspireeris kultuskirjanik Debbie Pappynit, kes on avaldanud suurepärase raamatu “150 Hotels You Need to Visit before You Die”. See on ülimate hotellide kohustuslik nimekiri, tutvustades lummavaid peatuspaiku Pariisist New Yorgini ja Uus-Meremaalt Arktikani. Raamat sobib kõigile, kes suhtuvad reisimisse tõsiselt. Pädaste kohta kirjutab Debbie nii: “Pädaste Mõis on tõesti üks unistuslikumaid losse Euroopas”. Tema sõnu tasub uskuda! Kui tahad seda ise kogeda, siis tulge meile külla!

 

Meie poolt kingituseks raamat!

Meil on teile üks eksemplar varuks! Kui teete enne 10. detsembrit broneeringu järgmisesse aastasse vähemalt 2 või rohkemaks ööks, siis kingime teile Debbie Pappyni raamatu “150 Hotels You Need to Visit before You Die”. Saabumisel ootab raamat teid kaunilt pakituna toas ees. Pidage meeles, et kasutaksite broneeringut tehes salasõna BOOK ADVENTURE.

See on väljas, peagi saadaval poodides! Minu raamat 150 hotellist, kus peatuda oma elu jooksul. Sisuks tõeliselt seksikad kohad, kus voodisse heita. Valik põhineb lõputult paljudel isiklikel põhjustel, miks just need hotellid silma paistavad. Võib-olla see imeline asukoht, võluv omanik, see lõputu hommikusöök, need kaunid vaated, see ainulaadne stiil, suhtumine (või mitte),…. Unista edasi või broneeri omale majutus! – Debbie Pappyn

 

 

Muhu talvine võlumaa

 

 

 

 

 

 

 

Pädaste Privaatne Talumaja
Varsti katab maad valge lumi ning Pädaste laht kattub küütleva jääga. Hinge poeb igatsus talvise lõõgastuse järele, et nautida puhast loodust ja vaikust. Vahukommid, mis sulavad läbi vahukooremütsi kuuma šokolaadi sisse, kaisutused küünlavalgel ning seltsiks suurepärane raamat – nii tervitab teid meie Privaatne Talumaja! Uuri lisaks.

 

Tähistage lähedastega eksklusiivselt vaid teile avatud Pädaste Mõisas

 

 

Miks mitte teha sel aastal midagi täiesti pöörast ning kutsuda oma pere ja sõbrad Muhu saarele, et ühiselt tähistada sünnipäeva, firmaüritust või jõuluõhtusööki?
Tellimusürituse planeerimisel olge valmis erakordseks. Imeline korraldus, ideaalne õhustik ja laitmatu külalislahkus – nendele võite kindlad olla.

Täpsema pakkumise saamiseks palun võtke ühendust meie Guest Relations Manageriga – info@padaste.ee.

 

White Guide 2021

Restoran Alexander on taas võitnud parima restorani tiitli väljaspool Tallinna – see on võimas saavutus juba viimasel 12 järjestikusel aastal. Muuhulgas olgu öeldud, et kõiki 4 Eesti tipprestorani veavad kas praegused või endised Restoran Alexander peakokad. Oleme ülimalt tänulikud oma meeskonnale ja meie pühendunud fännidele ja sõpradele. White Guide 2021 tulemused. Meie Chef de Cuisine jätkab üllatamist innovaatilise ja rikkaliku Põhjala saarte köögiga. Pädaste Mõis avab oma 25. hooaja juba 4. märtsil. On, mida oodata!

 

Pädaste 25. hooaja avanädalavahetus  

  1. märts 2021

Pädaste Mõis virgub talveunest ja avab oma uksed 25. hooajaks 4. märtsil. Avanädalavahetuse kontsert-õhtusöök toimub laupäeval, 6. novembril, mil Põhjala saarte köögi maitsed segunevad suurepärase tenori Germán Javier Gholami Torres-Pardo ning pianisti ja Vanemuise kontsertmeistri Margus Riimaa esinemisega.

Germán Gholami sündis Madridis 1985. aastal professionaalsete muusikute perre. Tema karjäär k

 

lassikalise tenorina algas 2012. aastal Vanemuise teatri ooperitrupis. Ta on andnud kontserte ning osalenud ooperietendustes ja muusikalides Eestis, Itaalias, Hispaanias, Iisraelis, Šotimaal, Lõuna-Koreas, Venemaal, Poolas, Soomes, Prantsusmaal, USAs.

Avanädalavahetuse kontsert-õhtusöögi broneerimiseks võtke ühendust meie Guest Relations Manageriga – info@padaste.ee.

 

Kõige oodatum kink kuuse all

Pädaste kinkekaart on jõulukuuse all selle aasta kõige oodatum kingitus. Meie kinkekaardid on elegantselt pakitud ja ümbrikud vahapitseriga suletud. Kinkekaart võib kehtida mõneks kindlaks teenuseks või saab sellele anda rahalise vääringu. Võimalik on lisada ka teie personaalne pühendus – andke meile sellest teada ja me kanname hoolt, et kõige isiklikumadki soovid jõuaksid kohale.

Osta kinkekaart juba täna, et see õigeaegselt kohale jõuaks!

 

Südamest tulev kingitus

Oleme lisanud Pädaste Gourmet’ toodete hulka suurepärase kinkepakendi, et saaksite rõõmustada endale armsaid inimesi või tänada sõpru ja kolleege. See on tagasihoidlik viis tunnustada ja armastust avaldada. Pädaste Gourmet’ tooted valmivad meie meistri Mariliis Õispuu käe all, kes suhtub teie tellimusse erilise hoolega, lisades igasse tema köögist lahkuvasse tootesse kirge ja hinge.

Oleme pühadeks loonud kinkepakendi teenautijatele. Selles on Pädaste taimetee, mis on kasvatatud ja korjatud Muhu saarelt, ja Pädaste Mõisa tüümianimesi koos kadakast meisterdatud meelusikaga. Meelusika on valmistanud kuulsa Muhu Puidukoja meistrid.

Kinkepakendit saab osta hinnaga 9.50 eurot.

Pädaste Special veebipood toidab Teie hinge!

 

 

Meie Velenosi viinamarjaistanduse saagikoristus Ascoli Picenos

Velenosi 2020 aastakäigu tulemuseks olid ülimalt kvaliteetsed viinamarjad, sest tegu oli väga soodsa aastaga: hea kevad koos vihmasadudega ja märkimisväärsete temperatuurikõikumistega suvi. See kooslus võimaldas maitsetel ja aroomidel marjadesse jääda. Velenosi hindab kõrgelt parimaid marju, mida see piirkond suudab pakkuda, ja meie saame seda kõike nautida läbi nende veinide.

Laske Velenosi veinidel end inspireerida kas einestades meie Alexander Restoranis või külalstades meie Pädaste Special veebipoodi.

 

Video: Velenosi viinamarjaistanduse saagikoristus Ascoli Picenos

 

Saare degustatsioonimenüü Restoranis Alexander on meie köögi uhkus! Kutsume teid rännakule läbi meie hooaja menüüde; nautige pilte vapustavatest roogadest ja taaselustage mälestusi toredatest õhtusöökidest Pädaste Mõisas.

Tagasivaade – aastaaegade variatsioonid –
2020. aasta Saarte degustatsioonimenüüle