PRESSITEADE

Pädaste Mõis
Muhu saar, Eesti
07.12.18

Reisiväljaanne Fodor’s Travel hindas Muhu saarel tegutsevat Pädaste mõisa saja parima hotelli hulka maailmas, olles pingereas ainuke Baltikumis ning üks viieteistkümnest hotellist Euroopas.

Väljaande sõnul meenutab lambanahast vaipade, suurte akende ja kaminatega sisustatud Pädaste mõis kunagise Eesti aadliku maakodu, kust avanevad maalilised vaated Läänemere lahtedele, rannikule ja rannaniitudele. Kiidusõnu pälvis muuhulgas ka Põhjala saarte köögist inspireeritud Pädaste Alexandri restoran, mõisaaias kasvatatud juur- ja köögiviljadest loodud hõrgutised ning kohapeal küpsetatud värske leib.

„Pädaste mõisal keset Muhumaa metsi ja merd on see mingi müstiline võlu, mis lummab ning kutsub üha uuesti tagasi. Väikses Eestis tegutseva hotellina on meil suur au olla tunnustatud selliste tegijate kõrval nagu Adlon hotell Berliinis, Le Meurice Pariisis ja Rooms Kazberg Gruusias,“ sõnas Pädaste mõisa üks omanikke Martin Breuer.

Fodor’si pingerea koostamisel võeti arvesse ka majutusasutuste hinnaklass, et tuua esile just sellised hotellid, mis pakuvad erakordseid kogemusi taskukohase hinna juures. „Need 100 hotelli kuuluvad kahtlemata maailma parimate hulka, pakkudes täiesti unikaalseid ja ebamaiseid reisikogemusi, igaüks neist omamoodi meeldejääv,“ seisis Fodor’s väljaande kodulehel.

  1. aasta Fodor’s Traveli koostatud maailma parimate hotellide listi leiab siit: https://www.fodors.com/worlds-best-hotels

Pädaste Mõisast

Pädaste mõis on luksuslik viietärnihotell ja spaa Muhu saarel. See salajane peatuspaik väikesel saarel pakub suurepärast võimalust nautida Põhjala saarte kööki, lõõgastuda spaas ning uudistada Eestimaa rikkumata loodust. Pädaste mõis on lummava õhustiku ja kõrgetasemelise personaalse teenindusega pärl, mis pakub ülimat mugavust ning lihtsuses peituvat elegantset luksust. Pädaste on asjatundjate poolt lisatud maailma luksuslikumate väikehotellide ketti Small Luxury Hotels of the World.

Puhkamiseks ja unistamiseks ideaalne mõisakompleks on kui rahu varjupaik, ometigi ärgitab see külastajaid ka aktiivselt lõõgastuma ja ümbrust uurima, kutsub kogema meelelisi spaa-hoolitsusi ja maitsma parimaid roogasid. Lisaks kõigele on siin eriline õhkkond ja võlu, mille taolist võib kohata vaid erakätes olevates hotellides.

Pädaste Mõisa Alexander restoran auhinnati 2012. aastal kolmandat aastat järjest Eesti parimaks restoraniks. Ametliku talvehooaja lõppedes novembri keskel kolib Pädaste mõisa restoran Alexander Tallinnasse tervitades külalisi Alexandri Peakokalauas Toompeal.

Pädaste Mõisa Digital presskit

Pildid Pädaste Mõisast

Pädaste Mõisa tutvustav video

 

Lisainfo:

Erik Mik
Sales & Marketing
erik.mik@padaste.ee
+372 5686 3206