Pädaste Mõisa kevadhooaeg on lähenemas ning soovime seda elevust teiega jagada!

Pädastes ootavad teid tuttavad ja usaldusväärsed näod, samas tutvustame ka uusi, kes hoolitsevad teie meeldiva olemise eest.

Nagu ka eelnevatel hooaegadel on meie suurimaks edasiviivaks jõuks pakkuda kõikidele külalistele personaalset kogemust koos meile omapärase külalislahkuse ja tähelepanuga!

Meil on hea meel tutvustada teile suurepärast valikut kevadhooaja üritustest – alustades avanädalavahetuse kontsert-õhtusöögist, kus astub üles imeline duo Paul Neitsov ja Piret Tatar lõpetades Stigler veinimõisa tutvustuse, degusteerimise ja õhtusöögiga.

Lubage meil meelitada teid ühinema meiega tuleval hooajal…

 

Luule ja laul. Piret ja Paul. Avanädalavahetuse kontsert-õhtusöök
14. märts 2020

Meil on rõõm tervitada oma külalisi tagasi imelisele Muhu saarele pärast talvepuhkust. Chef de Cuisine Stefan Berwanger ja Chef Pâtissier Achim Braitsch on valmistanud imelise viiekäigulise õhtusöögi seda õhtut silmas pidades. Kontsert-õhtusöögil astub üles suurepärane duo Paul Neitsov ja Piret Tatar.

Rohkem informatsiooni…

 

Velenosi – Ühe parima Marche piirkonna veinimõisa tutvustus
4. aprill 2020

Alustame peale lõunat kuue Velenosi veini degusteerimisega, mille viib läbi Velenosi veinimõisa omanik Angela Velenosi. Hiljem serveerime imelise kolmekäigulise õhtusöögi sobitatud Velenosi veinidega.

Rohkem informatsiooni…

 

El Muro Tango ja Õhtusöök
25. aprill 2020

 

Mis juhtub kui kokku saavad Argentiina tango ja Norra-Eesti muusikud? El Muro Tango – energiline ansambel, mis oma unikaalse väljendusviisiga on üllatanud tango tantsijaid ja muusika armastajaid üle terve Euroopa ja Lõuna-Ameerika.

Rohkem informatsiooni…

 

Wine and Dine with Stigler
9. mai 2020

Alustame peale lõunat Stigler veinide degusteerimisega, mille viib läbi Stigler veinimõisa omanik Regina Stiglerand ja tema abikaasa Andrea. Hiljem serveerime imelise kolmekäigulise õhtusöögi sobitatud Stigleri veinidega.

Rohkem informatsiooni…

 

Eripakkumised