Õhtusöök Jaanihanso Siidrivabrikus!

 

JUBA sel laupäeval avaneb Teil suurepärane võimalus nautida ajaloohõngulises Jaanihanso Siidrivabrikus Carmen Cateringi peakoka, Jevgeni Ševtšuki 7-käikulist hõrgutavat menüüd, mis on kokku sobitatud erinevate heade jookidega. Jagub ka rohkelt üllatusi!

Teeninduse eest hoolitseb Carmen Catering, jookide eest Jaanihanso ja aukohal on Pärnumaa maitsed, sest 2018 on Pärnumaa Maitsete Aasta.

Rohkem informatsiooni leiad siit

Reserveeri laud

Soovitame broneerida aastalõpupeoks VAKSAL KLUBI ruum!

Kui armastad kvaliteeti, maitsepungade üllatumist, vaime välja ajavat tümakat ning soovid olla trendi tuiksoonel, siis uus jõulupidude meka VAKSAL KLUBI on Sinu jaoks!

Planeerisid just veri ninast väljas suvepäevi ning ahastuses kalendrit vaadates näed, et ega jõuludki enam kaugel pole? Lõpeta muretsemine. Meil on Sulle tipptasemel heli- ja valgustehnika, gastronoomiaelamusi pakkuv Carmen Catering, linna suurepäraseim asukoht ja moodsaim peopaik. Lisaks hoolitseme igakülgselt Sinu muude vajaduste eest, pakkudes maailmaklassilist meelelahutust ning vajadusel isegi transporti! Ja mis kõige peamine – sellist elamust ei paku keegi teine ei täna, homme ega ka mitte järgmine aasta, sest VAKSAL on peopaigana teie kasutuses vaid ühel kuul aastas ning seda ainult sel aastal. Pop-up peopaik avatakse linna ihaldusväärseimas kohas vaid kuuks ajaks selle aasta jõulukuul, detsembris 2018.

Püstijalaüritusele mahutab ootesaal lahedalt kuni 500 inimest, päris mugavalt, istudes, on võimalik end tunda kuni 300 inimesel.  Mugav, linnasisene asukoht võimaldab peopaika hõlpsalt saabuda nii jala, ühistranspordiga kui ka autoga.

Reserveeri päev nii ruttu, kui võimalik, sest vaid sel maagilisel ning ainulaadsel aastalõpul on Sinu firmal harukordne võimalus tähistada kõiksugu sündmusi VAKSALis või jätkata oma juba planeeritud jõulupeo järelpidu VAKSAL KLUBIS.  Tule saa osaks linna arhitektuurilisest imest ning loo enda sõpradele, firmale või klientidele unustamatu aastalõpp ajaloohõngulises ootesaalis!

Loodetavasti oled aasta otsa harjutanud kiirtrükkimist, sest seda meisterlikku kvaliteetoskust läheb nüüd kohe vaja. Pane nüüd enda näpud valmis ning säti klaviatuur haardeulatusse ja broneerimine alaku!

Jõulupidude lõpp-peatus on alati Vaksal Klubis!

Info ja broneerimine:

vaksalklubi@gmail.com

fb: www.facebook.com/vaksalklubi

Tel: 5640 504