veinisober.ee

Novembrikuu koolitused 

Sel aastal on meil plaanis veel korraldada mõned koolitused, nendest kaks toimuvad novembrikuus. Kutsume teid veetma meeleolukaid ja harivaid õhtupoolikuid meie veinibaari Chin Chin, mis asub Veinisõbraga samades ruumides Kalaranna Kvartalis.

November on kuu, mil pöörame rohkem tähelepanu meestele, juba pühapäeval on isadepäev ning 19. novembril meestepäev. Üks konjaki- või veinikoolitus on kindlasti üritus, mis võiks ühel mehel meele rõõmsaks teha!

18. november Braastadi konjakimaja koolitus

Braastad on perekonna juhtimise all olev, kõrgelt hinnatud konjakimaja. Kõik oma konjakid toodetakse ise, mida tänapäeval teevad vaid vähesed konjakitootjad. Kontroll kogu protsessi üle annab eelise toota alati vaid parimat konjakit.

Koolitust viib läbi perepoeg Edouard Braastad, peale koolitust jätkub meeleolukas õhtu, kus konjakikokteile valmistab kokteilivõlur Helger Aava ning muusikat valib DJ.

Pilet koolitusele 25€

Koolitusele on saadaval piiratud arv kohti!

Konjakikoolitus
Otsa pilet

29. november Chardonnay veinikoolitus

Kuu lõpus räägime Chardonnay viinamarjasordist ja maitseme vähemalt 6 erinevat Chardonnay baasil tehtud veini. Chardonnay on viinamarjasort, mis on väga mitmekülgne, sellest valmistatakse kergeid ja värskeid, samas ka tammiseid ja võiseid valgeid veine. Kui sulle meeldivad hoopis vahuveinid, siis ka seal on Chardonnay`l väga oluline koht, tegemist siiski ühe tähtsaima champagne viinamarjasordiga.

Pilet koolitusele 30€

Koolitusele on saadaval piiratud arv kohti!

Osta pilet

Veinisõbra kauplus, Kalaranna 8/11, Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-P 11.00-20.00

www.veinisober.ee