Šampanja  ·  Vahuvein  ·  Valge vein  ·  Rosé vein
Punane vein  ·  Kange alkohol  ·  Alkoholivaba vein

NELJAPÄEVAL, 04. MAIL

McHenry Distillery meistriklass Tallinnas

Mai esimesed päevad pühendame McHenry pere destillatsioonikojale, mis asub Tasmaania põhjaosas ja mida tuleb Eestisse esmakordselt tutvustama džinnikoja destillaadimeister, omanik ja tegevjuht ühes isikus – Mr. William Frazer McHenry isiklikult. Temaga koos võõrustame ka Mr. Marco Seccot, McHenry ametlikku esindajat Euroopas.

kõik džinnihuvilised on oodatud 4. mail McHenry gini meistriklassile Bestwine Studios!

Kolmapäeval 3.05 on võimalus Mr. William Frazer McHenry’ga kohtuda vanalinna kokteilibaaris Frank Underground (Sauna 2), kus on nädala lõpuni McHenry Distillery džinnidega valmistatud kokteilide erimenüü.

McHenry meistriklass

04.05, neljapäev

Kell 18.00

Bestwine Studio (Tartu mnt 82)

 

Meistriklassi viib läbi Mr. William Frazer McHenry, kelle juhendamisel degusteerime McHenry destillatsioonikoja seitset erinevat džinni. Meistriklassi lõpetuseks saab igaüks valida gin’i McHenry Distillery valikust, millega talle gin&tonic kokteil serveeritakse. Kokteili kõrvale saab nautida ka suupisteid.

 

Degustatsiooni hind: 49 € / inimene
Degustatsiooni hind Bestwine klubikliendile: 45 € / inimene

McHenry destillatsioonikoda asub Tasmaania põhjaosas, Mount Arthuri mäe külje all – tegemist on Austraalia kõige lõunapoolsema džinniitootmisega. Teadaolevalt on tegemist üleüldse maailma kõige lõunapoolsema perekondliku destillatsioonikojaga. Tasmaania on muust maailmast ja tööstusest niivõrd eraldatud, et kõik tuuled, mis üle selle saare puhuvad on juba poolel teel saastest vabanenud. McHendrydel on oma valdustes ka isiklikud ülipuhtad lõppematute varudega veeallikad ning ärgem unustagem kohalikke taimi ja ürte, mida ei leia kusagil mujal maailmas. Kõik need faktorid annavad põhjuse just selles asukohas neid unikaalseid džinne luua.

BESTWINE OÜ

Bestwine Studio

Tartu mnt 82, Tallinn

Avatud kokkuleppel
Telefon +372 5348 2800

Bestwine Veinipood

Kentmanni 6, Tallinn

Avatud E–L 11–21 P 15–21
Telefon +372 622 8970

+372 5300 8500