JUULIKUU ERIPAKKUMISED

 

Meie kõige suvisemal kuul rõõmustame teid terve kuu vältel ühe laheda eripakkumisega! Igal nädalal toome teieni ühe veinimaja kogu tootevaliku 35% soodsamalt. Kõikidel veinimajadel on pakkuda nii suviseid veine kohe tarbimiseks kui ka väärikamaid veinikappi varumiseks. Tutvustuse lõpetame meie verivärskeima veinimaja Victoria Ordonez´i imeliste veinidega Malaga mägedest.

Omanimelise veinimaja naiselik ja elegantne omanik Victoria Ordonez on oma peres juba neljandat põlve veinimeister. Olles omandanud doktorikraadi hoopiski meditsiinis ja filosoofias, otsustas ta siiski 2004. aastal siseneda oma pere Malaga veiniärisse. Aastal 2015 alustas ta isiklikku projekti, millesse on pannud kogu oma hinge ning võttis eesmärgiks taastada ikooniline viinamarjasort Pedro Ximenez ja tuua tagasi legendaarne Malaga mägede vein, mis kadus pildilt juba rohkem kui sajand tagasi.
VICTORIA ORDONEZ

Voladeros

Hispaania

Tegemist on ühe aia veiniga kuulsast Santo Pitar viinapuuaiast, Montes de Malaga looduspargis, samanimelisel mäeahelikul ca 1000 m kõrgusel merepinnast. Kangelane Victoria Ordonez! 9 kg kastid käsitsi korjatud viinamarjadega viiakse viinapuuaiast välja muulade abiga. Viinamarju ei pressita, virre voolab välja viinamarjade endi raskuse all ning suundub pärmisettele täidlustuma 10 kuuks. Pärast seda õilistub vein prantsuse tamme vaatides. Vein on puhas ja elegantne. Aroomis valged lilled, tsitrused, apelsinikoor ning ürdid. Maitses prevaleerivad küpsed puuviljad, mis toovad sellele komplekssele veinile sümpaatset värskuse nooti. Vein on puhas ja elegantne, siidine, sametine, volüümikas ning järelmaitse kestab ja kestab…

VICTORIA ORDONEZ

La Ola del Melillero

Hispaania

Pedro Ximenez viinamarjad selle veini jaoks on pärit Montes de Malaga looduspargist, mis asub samanimelises mäeahelikus. Seal asuvad imeväikesed põllulapid 30-150-aastaste viinapuudega. Ega käputäie moscatel’i saamislugu lihtsakoelisem ole. Need marjad kasvatatakse 800 m – 1000 m kõrgusel asuvas mägises viinapuuaias, kus ööpäevaste temperatuuride kõikumised lisavad viinamarjadele täiendavat karakterit. Vein on välimuselt kirgas ja õlgkollane, valgete lillede aroom annab vihjeid värskusele. Vein on puuviljane ning kaunilt ümar.

Osta nüüd!
VICTORIA ORDONEZ

Las Olas Del Melillero Sparkling Rosé Brut Nature

Hispaania

Käsitsi korjatud viinamarjad viiakse viinapuuaiast välja muulade abiga. Punased marjad kääritatakse tammevaatides ning Pedro Ximenes terasest tankides, vahuveiniks saavad nad kõik koos charmat meetodil, mida seal kandis nimetatakse grand-vas meetodiks. Veini hoitakse terastankides pärmisettel 1 aasta. Kahvaturoosa tooniga vein, milles delikaatsed vihjed punastele marjadele ja valgetele lilledele. Vein on kuiv, happesus ja ümarus kaunis tasakaalus.

Osta nüüd!
VICTORIA ORDONEZ

La Pasajera

Hispaania

La Pasajera on Victoria Ordonez´i täiesti eraldi ettevõtmine, eemal Malagast, Castilla y Leon´is, sest ta leidis, et Hispaanias on puudu üks korralik verdejo sordipõhine vein. Viinamarjad on pärit 30-aastasest, 850 m kõrgusel asuvast viinapuuajast, Duero jõe lähistelt Valladolid´ist, mida peetakse verdejo viinamarjasordi hälliks. Polnud kahtlustki, et see projekt tuli läbi viia just seal! Marjad korjatakse juba augusti lõpus ja mõistagi käsitsi. Veiniks kääritatakse vaid parim mahl, mis viinamarjadest omaendi raskuse all välja voolab – neid ei pressita. Vein “istub” 5 kuud ka pärmisettel, et oma kehandile täidlust juurde anda. See erkkollane ja roheka helgiga vein annab välja tüüpilisi verdejo tundmusi: rohelist õuna, valgeid lilli ja heinasust. Vein on täidlane, kuid värske.

12.64 €

Osta nüüd!
Kõik VICTORIA ORDONEZ´i tooted leiad siit!

BESTWINE OÜ

Kentmanni 6, Tallinn

Avatud E-L 11 – 21 P 15 – 21
Telefon: +372 622 8970

+372 530 08500