Oleme eestimaine väiketootja, kelle fookuses on kõrgkvaliteetsed alkohoolsed joogid.

Meie viin kohalikul turul väga tuntud – usume, et iga eestlane teab Moe viina! Lisaks sai meie üleskutsel ka Eesti esimese kaitstud geograafilise tähise – Estonian Vodka, viinad , mis on valmistatud 100% liselt eestimaisest toorainest.

Tutvu siin 

Moel valmib ka Eesti esimene ja ainukene viski Tamm & Rukis, mitmed ajaloost inspireeritud maitseviinad, handsad ja Mohn Ginid.

Meie perre kuulub ka Muddise Õllevabrik, mis on oma nime saanud kunagise Muddise (Moe) mõisa järgi. Vabrik toodab käsitööõlut, millest kõige populaarsemad on Lager ja IPA. Auhinnatuim, aga tume Kanarbik.

Juba mõnda aega oleme ehitanud oma toodete ümber kvaliteetveinide valikut. Meie poolt maale toodud tooted on võitnud auhindu Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni poolt korraldatud “Aasta Vein” konkurssidelt ja leidnud tee ka Eesti tipprestoranidesse. Läbi aegade on kvaliteet olnud meie kui väiketootja tähtsaim fookus ja see on ka suurim kriteerium veinide ja vahuveinide valimisel. Just nii nagu tõstame esile eestimaist „Sangaste“ talirukist oma viina valmistamisel, peame tähtsaks ka vahuveinide- ja veinide valikul põlismaisust ja piirkonnale iseloomulikku.

Tulge meile külla, sest ajalugu on MOEs!

Kiika poodi