Trofe restorani värske suvemenüü!

Trofe restoran, asukohaga Meriton Old Town Garden Hotellis, Pikk tn 29, tervitab Teid oma uue suvemenüüga, kuhu on peidetud palju suvist värskust ja mida Teile nüüd pakkuda sooviksime!

Uues menüüs on koha leidnud tursafilee, Balti kilu salat, vege-roana lillkapsa steik, estragonikana, vürtsikas tomatisupp ja veel palju head, mida lihtsalt peate ise kohapeale nautima tulema. Selleks sobib ideaalselt meie kuum suveterrass või jahutav restorani siseruum.

Joogimenüüs on lai valik jahutavaid koduseid limonaade ning kargeid kokteile, mis suviste ilmade puhul ideaalselt nautimiseks sobivad.

Et julgustada Teid meie uut suvemenüüd proovima tulema, siis kuni mai lõpuni saate kogu restorani toidumenüü pealt soodustust 10%. Soodustuse saamiseks palun mainige salaparooli “Trofe suvemenüü”!

Seega kohtume Trofes 🙂

Üritused Trofe restoranis

Trofe pakub hubaseid ruume erinevateks üritusteks otse Tallinna vanalinna südames. Sünnipäevad, seminarid, firmapeod Trofe peasaalis kuni 70le inimesele. Kahe saali peale kokku mahutame kuni 110 inimest.

Pakume enda poolt toitlustust ja ka majutuse võimalust Meriton Old Town Garden Hotelli eriilmelistes ning ajaloolise hõnguga tubades. Lisaks aitame meelelahutuse organiseerimise ja kõige muu vajalikuga!

PS: Jõulupidude broneerimine on juba alanud! Tee ka enda broneering juba täna ja naudi muretult suve!

Kirjuta meile: trofe@meritonhotels.com

Vanalinna suveterrass on nüüd avatud!

Meriton Old Town Garden hotelli ees Pikal tänaval on nüüd avatud ka suveterrass, kus kliendid saavad nautida Trofe restorani suviseid hõrgutisi ja Mademoiselle kohviku maiustusi ning jahutavaid koduseid limonaade! Olete oodatud!

SUVEPAKKUMINE!

Kõik külalised, kes teevad seminariruumi broneeringu kuni juuli lõpuni, saavad ruumi kasutada 50% soodustusega ajavahemikus 1.09-30.11.!

Lai valik erinevaid kohvipause ning soodsad grupimenüüd lõuna- ja õhtusöökideks!

Et saada personaalsem pakkumine, siis kirjuta trofe@meritonhotels.com

Tule ja naudi suve Meriton Old Town Garden hotellis

 

Tutvu tubadega
“50 Shades of Grey”

kirglik majutuspakett

 

Uuri lisa booking@meritonhotels.com