Head kliendid, 

Liviko on suunanud oma toetuse ühiskondlikult ja kultuuriliselt tähendusrikastesse valdkondadesse. Liviko toetab pikaajaliselt rahvusooperit Estonia, Eesti Riiklikku Sümfooniaorkestrit, Eesti Kontserti, Eesti Kunstimuuseumi, Eesti Kunstnike Liitu ja Eesti Kirjanike liidu romaanivõistlust. Koostöös rahvusooper Estoniaga tuuakse lavale iga-aastane Vana Tallinn gala ning koos Eesti Kontserdiga jõuavad publikuni Saaremaa Ooperipäevad ja Rémy Martini uusaastakontsert.

Saaremaa Ooperipäevad

25. – 30. juuli Kuressaare lossihoovis

Viieteist aastase ajalooga Baltimaade suurima ooperifestivali traditsiooniks on pakkuda siinsetele ooperisõpradele eri maade teatritruppide esituses kultuurielamust, mis ühendab endas hingematvalt kaunid ooperimeloodiad, lummavaid balletipoognaid  ning dramaatilisi armustseene.

Kaunid ja küpsed suveõhtud, lummav Kuressaare, glamuurseks ooperimekaks rüütatud ajalooline piiskopilinnus ja ooperikultuuri tipptase põimuvad suurejooneliseks  ja unustamatuks kultuurielamuseks.

Baltimaade suurimast ooperifestivalist on kujunenud suve oodatuim kultuuripidustus, kus saab kas kaaslase, sõprade või perega  nautida unustust argimuredest, lasta end hellitada hingematvatest ooperiaariatest, dramaatilistest  armustseenidest, graatsiliselt hoogsatest balletipaladest ning olla võlutud tujutõstvast festivalimeeleolust.

Tänavuse ooperisuvesuve külalisteater on Maria Bieșu nimeline Moldova rahvusooper ja -ballett.

SOODUSHINNAGA PILETID -15%!

 

Liviko püsiklientidele pakume soodushinnaga pileteid 29. juulil toimuvale Ooperi- ja balletigalale. Pakkumine kehtib 29. juulini.

 

Kuidas sooduspileteid osta?

Kliki lingile Ooperigala -15%.

Lehe lõpus on valik “Osta pilet”.

Seejärel valid soovitud kohad ja valid ülevalt menüüvaliku „kinnitan valiku“.

Hinnaakna rippmenüüst vali „Kampaania: uudiskiri“ , sisesta sooduskood Ooperisaar ning soorita ost piletimaailma e-poes.

OSTA SOODUSHINNAGA PILET

Soovitused kultuurisõpradele

Meil on heameel tutvustada ooperisõpradele Moldova veine. Bostavan on Moldova üks suurimaid ja tuntumaid veinitootjaid, kellele kuulub 600ha veiniaedu Codru, Stefan Voda ja Valul Lui Traiani piirkondades. Tootjale kuulub ka Moldova kuulsaim ja vanim veinimõis, 1827 aastal rajatud Château Purcari.

Bostavan Dor Feteasca Alba-Chardonnay 13% 0,75L

Kerge ja värske, puuviljaselt elav kuiv valge vein.

 

Bostavan Dor Rara Neagra-Cabernet Sauvignon 13% 0,75L

Keskmise täidlusega marjaselt elegantne kuiv punavein.

Champagne Ch. de Bligny Grande Reserve Brut 12% 0,75L

Kuiv, keskmise täidlusega elegantne šampanja.

Domaine B&B Bouche Cremant Prestige Brut 12,5% 0,75L

Kuiv, keskmise täidlusega puuviljase karakteriga vahuvein.

Martini Prosecco 11,5% 0,75L

Kerge, värske puuviljaselt elav kuiv vahuvein.

Crafter’s London Dry Gin 43% 0,7 L

London Dry Gin tüüpi klassikalist kuiva džinni iseloomustab elegants ja värskus. Retsept nr 23 loodi eesmärgiga rikastada traditsioonilist džinni maailma, otsides tugeva iseloomuga kadakamarja kõrvale põhjamaise karakteriga unikaalseid taimi.

Crafter’s Wild Forest Gin 47% 0,7 l

Crafter’s Wild Forest on suurepärane džinn, mis vastab professionaalsete baarmenite ootustele ja džinniaustajate nõudlikkusele üle maailma. Põhjamaine karakter sobib nii klassikalisse džinntoonikusse, kui ka kokteilidesse nagu Negroni, Gin Sour või Dry Martini, lisades kokteilidele igihaljast kargust.

Vana Tallinn Coffee Espresso 35% 0,5 l

Vana Tallinn Coffee Espresso on kohvimaitseline liköör, mis on loodud Jamaika rummist ning käsitööna valmistatud vanilli-, kaneeli- ja aromaatsete kohviubade tõmmistest.

Remy Martin VSOP 40% 0,7L

Remy Martin VSOP on selle kategooria klassik, mille pehme maitsega teisi selle kategooria konjakeid võrreldakse. Sisaldab 4‒12 aastat laagerdunud destillaate, keskmine vanus on 8 aastat.

Remy Martin 1738 Royal 40% 0,7L

Remy Martin Accord Royale 1738 konjak on valmistatud 65% Grande Champagne viinamarjadest ja 35% Petite Champagne viinamarjadest. Konjakisegu koosneb 240’st konjakidestillaadist vanusega 4 – 20 aastat.

Remy Martin XO 40% 0,7L

Remy Martin Xo sisaldab 10‒37 aastat laagerdunud destillaate, keskmine vanus on 23 aastat.

Luksuslik maitseelamus, mis saavutatakse ligi 350 eau de vie’d kombinatsiooniga.

Corsaro Aperitivo Non-Alcoholic 1,0 l

Corsaro Aperitivo mahlaka maitsekombinatsiooni magusatest ja mõrkjatest nootidest aitavad luua pihlaka- ja jõhvikamahl koos vürtsidest tõmmisega.

Martini Floreale Non-Alcoholic 0,75L

Martini Floreale on värskendavalt kerge ja lilleline alkoholivaba aperitiiv puju ja Rooma kummeli maitsenootidega.

Martini Vibrante Non-Alcoholic 0,75L

Martini Vibrante on särtsakalt puuviljane ja tasakaalustatud alkoholivaba aperitiiv Itaalia bergamoti ja apelsini maitsenootidega.

E-poodi

Kultuurselt Teiega,

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.