UUS JA AVAR LIVIKO CASH & CARRY ON AVATUD!

Oleme taas avanud kevadiselt värske ja avara kaupluse ning ootame teid külla!

Uuenenud Liviko Cash & Carry´s on 2 korda rohkem müügipinda, varasemast laiem joogivalik, rohkem parkimiskohti ning moodsam ja kaasaegne teenindussüsteem.

Valikute tegemisel on teile abiks Liviko joogieksperdid.

 

Aprillis fookuses Prantsusmaa veinid

Erinevate Prantsusmaa piirkondade veinid on olnud etaloniks paljudele maailma  veinitootjatele, seda eeskätt elegantsete Champagne piirkonna vahuveinide ja suurepäraste Pinot Noir ja Chardonnay marjasordist valmistatud Burgundia veinide puhul. Atlandi ookeani äärsetest Prantsusmaa veinipiirkondadest, eelkõige Bordeaux´st, pärinevad maailma kultuslikumad punaveinid, millest räägitakse palju, aga juuakse harva.  Tänapäeval peetakse Prantsusmaa klassikalist kööki ja veinikultuuri kulinaarse maailma nurgakiviks.

Aprilli kuus leiab Liviko Cash & Carry´st üle 40-ne erihinnaga Prantsuse veini.

Amps ahvatlust

Uus Vana Tallinn Marzipan Cream

Vana Tallinn Marzipan Cream on kooreliköör, milles kohtuvad legendaarsele Vana Tallinna liköörile omane ainulaadne maitse, mahe koorene värskus ning suus sulav martsipan. Loodud enesekindlale ja särtsakale naisele, kes ei pelga uusi kogemusi.

 

Vana Tallinn Marzipan Cream koorelikööri aroom on mahedalt magus ja selles on tunda suus sulavat mandlite maitset. Vürtsikas Jamaica rumm põimub ideaalselt maheda koore ja kergelt mõrkja martsipaniga. Maitsele lisab sügavust vanilje aromaatsus ja tsitruseliste värskus.

Vana Tallinn Marzipan Cream on parim jahutatult, serveerituna ohtra jääga. Sobib ka kokteilidesse ning erinevate dessertide maitsestamiseks.

Liviko Cash & Carry

Pakub oma klientidele

personaalset teenindust ja

sommeljee nõustamist.

 

Jaemüük E-R 10.00-18.00

Kaupa on võimalik ette tellida poest, meili teel cash.carry@liviko.ee

või telefonil 667 8141.