“WineFortune on maailmas unikaalne veiniinvesteeringute ettevõte.

Meie klient ei pea olema ise professionaalne veiniekspert, vaid tuleb vastata kliendiprofiili küsitlusele ning igakuise püsimaksega valitakse kliendi portfelli talle sobivad väärisveinid. Vastavalt riskiisule, ajalisele horisondile ja eelarvele.

Alates sügisest 2022 alustab Eesti turul esimene fond, mis investeerib väärisveinidesse. Seega saavad kliendid hakata ostma lisaks füüsilistele veinidele ka finantsinstrumenti ehk fondiosakuid.

Väärisveinid on jälgitavad esimest sammust peale, hoiustatud õiges keskkonnas ning tänu WineFortune liikmelisusele suurimal B2B platvormil Liv-ex.com, alati realiseeritavad järelturul.

 

Me soovime panustada Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni tegevusse läbi veiniinvesteeringute valdkonna ja tõsta tarbijate teadlikkust veinist kui investeeringust.

Soovime huvilistele anda edasi informatsiooni turul toimuvast ning võimaldada neil osaleda nii koolitustel kui ka degustatsioonidel.

 

Veebiplatvormi aadress on winefortune.com ja kõige kiiremini saab meiega kontakti vestlusakna kaudu kodulehe all vasakus nurgas.

Meie tegemistega saab kursis olla ka Facebooki lehel – WineFortune.”