veinisober.ee

SIMONSIGI NÄDAL

 

15.-16. septembril külastab Eestit esmakordselt Simonsigi veinimaja omanik

ja peaveinimeister Johan Malan. Simonsig on Lõuna-Aafrika Vabariigi üks tähtsamaid ja ikoonilisemaid veinimaju, kes on olnud teerajajaks sealsete kvaliteetveinide valmistamisele. Simonsig oli esimene Lõuna-Aafrika veinimaja, kes alustas juba 1971. aastal vahuveinide valmistamist traditsioonilisel meetodil, tänaseks tunneme neid vahuveine MCC ehk Method Cap Classique nimetuse all.

Tähistamaks, meie ühe oluliseima veinimaja omaniku küllatulekut, on alates tänasest kuni 18.septembrini kõik Simonsigi veinid ja vahuveinid meie Kalaranna poes ning e-poes -30% soodsamad.

Lisaks kutsume osalema kolmel erineval üritusel, mis on pühendatud Simonsigi veinimajale:

15.septembril algusega 19.00 toimub restoranis Moon Simonsigi veiniõhtusöök, kus veine tutvustab peaveinimeister Johan Malan.

Reserveeri laud: jana@restoranmoon.ee

 

16. septembril kell 18.00 toimub veinibaaris Chin Chin Simonsigi veinide masterclass, mida viib läbi veinimeister isiklikult. Degusteerimisele tuleb rohkelt erinevaid Simonsigi veine ning kindlasti räägitakse nii mõnigi põnev lugu veinide ja veinimaja kohta.

 

Peale veinikoolitust, alates 20.00, ootame kõiki Chin Chin`i väikesele Simonsigi peole, kus lisaks heale veinile pakume sel õhtul ka austreid ning meeleolu loob DJ.

Kutse õhtusöögile

PS. Veinisõbra püsikliendile on e-poes veinikoolituse pilet 10% soodustusega.

OSTA PILET

KÕIK SIMONSIGI VEINID KUNI 18.09

-30% SOODSAMAD

OSTA SIIT

Täname, et olete meiega,

ikka ja alati teie Veinisõbrad!

Tasuta transport

alates 99€

Veinisõbra

kvaliteedistandard

Kiire

reageerimine

Veinisõbra kauplus, Kalaranna 8/11, Tallinn
Telefon +372 5302 3009, email: info@veinisober.ee
Oleme avatud: E-P 11.00-20.00

www.veinisober.ee