Prike
Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert

Prike e-poes on sellel nädalal fookuses järgmised tooted ja pakkumised.

KRISTJAN PEÄSKE ÜLLATUS VEINIKAST

UUS!

 

Mul on väga hea meel, et saan järgnevatel kuudel Sind üllatada emotsioonide, uute maitsete ja põnevate rännakutega.

Üllatuskast, mis koosneb kuuest erinevast veinist, pakub hooajale omaseid maitseid, ning kaaslase nii argipäeva õhtusse kui suurejoonelise pidupäeva lauale.

Soovin igal kuul Prike veinisõpradega jagada enda lemmikuid, mis sobituvad hooaega ning näitavad nii lihtsa, hästi valitud veini võlu kui ka suure veini majesteetlikust.

In vino veritas!

Kristjan Peäske

Sommeljee

PRIKESHOP

INNISKILLIN “JÄÄVEIN”

Inniskillin „jääveini“ Vidal viinamarjad korjatakse käsitsi detsembris kui marjad väga kõrge suhkru ja happe sisaldusega. Korjamise ajal on viinamarjad külmunud. Inniskillin korjab oma viinamarjad -10 c juures. Icewine marjade saagikus on väga madal, vaid 5–10% tavalisest korjest. Vein küpseb Prantuse tammes, tulemuseks on hästi küllsliku ja troopilise arooomi ja maitsega dessertvein, milles on säilinud hea happesus.

 

Prike e-poes pakkumine Inniskillin veinidele kuni 07.11.2022.

PRIKESHOP

RHONE’I ORU TIPPVEINIMAJA
VIDAL-FLEURY

Vidal-Fleury on vanim siiani tegutsev Rhone’i oru veinimaja, mis asutati juba 1781. aastal ning tegu on selle piirkonna ühe prestiižseima veinivalmistajaga.
Maja asub Rhone’i oru ühe väärikaima apellatsiooni Cote-Rotie südames.

Prike e-poes pakkumine Vidal-Fleury  veinidele kuni 07.11.2022

PRIKESHOP

KANADA ÜKS HINNATUMAID VEINIMAJU

JACKSON TRIGGS

Nende lugu algas 1989, mil veiniärimehed Donald Triggs ja Allan Jackson ostsid veinimaja ning tulid neli aastat hiljem välja omanimelise veiniga. Alustanud vaid kahe veiniga, Cabernet Sauvignon ja Sauvignon Blanc, mis otsekohe müügihitiks said, tõusid nad viie aastaga Kanada 10 müüduima veinibrändi hulka. Peale korduvaid ühinemisi on Jackson Triggs alates 2017. aastast Arterra Wines Canada kaubamärk ning üle suure Kanada üks hinnatumaid veinibrände.

Prike e-poes pakkumine Jackson Triggs  veinidele kuni 07.11.2022

PRIKESHOP

AMEERIKA VISKI

BULLEIT BOURBON

 

Bulleit Bourbon on Kentucky Straight burboon, mida armastavad kõrge rukkisisalduse ja iseloomuliku maitse pärast baarmenid ja miksoloogid kogu maailmas. Retsept sai inspiratsiooni 175-aastasest viskitraditsioonist ning viib teid tagasi Ameerika metsikutele aladele. Valmistatud puhta Kentucky lubjakiviga filtreeritud vee ja söestunud Ameerika tamme vaatide abil, on Bulleit Bourbonil intensiivne, vürtsikas iseloom, siidine viimistlus ja suitsused põhitoonid. Bulleit valiti maailma 50 parima baari poolt 2016. aasta enim müüdud ja populaarseimaks Ameerika viski kaubamärgiks. Samal aastal sai Bulleit Bourbon ka San Francisco World Spirits Competition võistlusel topeltkulla.

Prike e-poes pakkumine Bulleit Bourbon viskile kuni 07.04.2022

PRIKESHOP

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Vein Šampanja Kanged joogid
Kastipakkumine Kinkimiseks Joogiekspert
Peterburi tee 92g, 13816 Tallinn, Estonia
E-R: 08:30-20:00
+372 530 505 08 / epood@prike.ee
Tingimused  |  Privaatsuspoliitika
©Prike 2021.Kõik õigused kaitstud.