Eesti Parim Joogikaart 2023

 

 

Konkurss „Eesti Parim Joogikaart” on ellu kutsutud Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni poolt eesmärgiga tunnustada parimaid joogikaarte ja edendada Eesti joogikultuuri.

 

Joogikaarte hinnatakse võrdsetel alustel, aga eraldi tuuakse esile alamkategooriate võitjaid (nt parima kohviku, parima rahvusköögiga restorani, parima casual restorani joogikaart jne) ja üldvõitjaid. Kõik alamkategooriad osalevad automaatselt üldises kategoorias. Alamkategooria tekib, kui osalejaid vastavas kategoorias on vähemalt kaheksa. Lisaks võidakse anda hindajate otsusel välja eriauhindu, näiteks parim lühike joogikaart, parim keskmise suurusega joogikaart, parim vahuveinide valik, parim kestliku suunitlusega joogikaart, parim õllevalik, parim kange alkoholivalik jne.

 

Joogikaarte hindavad sõltumatud eksperdid/sommeljeed nii kodumaalt kui kaugemalt. Hindajad ei osale oma töökohtade ega otseste konkurentide hindamisel.

 

Osalemine konkursil on tasuta. Ootame teie 2022/2023 talvel-varakevadel kasutusel olnud täielike joogikaarte ( sh. kokteili- ja kuumade jookide kaardid jms.) ja kindlasti ka selle ajavahemiku menüüsid 21. aprilliks meiliaadressile info@sommeljee.ee.

 

Tulemused avalikustatakse 10. mail.

Registreerumine: SIIN.

 

Teie aktiivset osavõttu oodates

Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon

 

Rohkem infot: Kristjan Markii, president@sommeljee.ee, 5818 2682