Oktoobris on pakkumises kangestatud veinid.
Madeirad, sherryd ning portveinid E-POES Kiil.ee 30% soodsamalt.

H.M. BORGES Madeira 3 Years Old Medium Sweet. (Madeira, Portugal)
Veini teeb eriliseks selle valmistamisprotsess. Kõigepealt kääritatakse veini kontrollitud temperatuuril, et veinis säiliks talle omane värskus ja aromaatsus, peale mida kangestatakse veini viinamarjapiiritusega, et säiliks madeirale omane magusus. Seejärel villitakse vein vaatidesse ja viiakse estufasse laagerduma, mille jooksul veini küpsetatakse kolm kuud 50° C juures. Veind on küpsenud vaatides minimaalselt 3 aastat. Madeirale on omane karamellimaitse, mis tekib just küpsemisperioodi käigus. Poolmagusa maitsega,värske, elava happega, kuivatatud marjad, aprikoos, marmelaad.

Barbadillo blend of AMONTILLADO Medium Dry Sherry 75cl
(Andaluusia, Hispaania)

Valmistatud Jerez-e piirkonna kuulsast Palomino viinamarjast. Amontillado on Fino- tüüpi herese põhjal valmistatud vein – Fino pinnal hõljuv pärm on välja suretatud veini alkoholisisalduse tõstmisega üle 17%. Õhuga kokku puutudes on vein oksüdeerunud tumedaks ning omandab helepruuni värvuse. Heeresveinide laagerdumine toimub Solera süsteemis, kus veini noorim osa seguneb pidevalt vanema osaga. Amontillado noorima osa keskmine tammevaatides laagerdumise aeg on 5 aastat.

KOPKE Ruby 75cl (Douro, Portugal)
Ruby Porto on noor ja värske portvein, mis on valmistatud erinevate aastakäiguveinide seguna. Viinamarjad selle portveini valmistamiseks pärinevad Douro piirkonna läänepoolsetelt aladelt, S.Luiz´i aiast. Veini on haritud tammes 2- 3 aastat ning on mõeldud tarvitamiseks noorena. Keskmise täidlusega, mineraalne ja vürtsikas, maitses tuntavad vaarikas ja kirss. Hea hape ja pikk järelmaitse on harmoonilises koosluses tulise piprasusega. Järelmaitses rosinaid, kuivatatud aprikoose, mõrumandlit.

OSTA – kangestatud veinid
 

SOODUSHIND KEHTIB 11.10.2023 – 31.10.2023
E-POES Kiil.ee ning LAOPOES:
Liivalao tn11, estakaad 17
E-R 10.00-16.30

Suuremate koguste ja erisoovide puhul pöörduge pood@kiil.ee
Veeb
Facebook
Email
Facebook
Twitter
Link
Website

This email was sent to info@sommeljee.ee
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Kiil&Ko AS · Kalmistu tee 26 · Tallinn 11216 · Estonia

Email Marketing Powered by Mailchimp