Jaanikuu eripakkumine!

 

Jaanikuu eripakkumises on kõik roosad veinid, vahuveinid, shampanjad
Samuti on käimas Jaanipäeva loos!

Juunikuu pakkumises 

HOLA Cava Brut Pink – Ekspressiivsed maasika, põldmuraka ja punase sõstra aroomid. Vürtside ja tsitruste noodid. Värske, elegantne ja puuviljane.
Les Jardins De La Tour Blanche Merlot – Aroomis on tunda punaseid puuviljaseid noote, nagu näiteks vaarikas ja kirss. See roosa vein on kirgas ning pakub meeldivat aroomide püsivust.
Château de Parenchère Bordeaux Clairet 2017 – Värske, puuviljase maitsega ning kauni erkpunase värvusega clairet. Peetakse üheks parimaks Bordeaux’ roosadest veinidest selles hinnaklassis.
Gardet Prestige Charles Gardet Rose De Saignee 2011- Prestige Charles Gardet Rose De Saignee 2011 on värvuselt roosa lõhe tooni, kus leidub ka erkroosade sähvatustega oranži. Aroomis on tunda lillelisi ja tsitruselisi noote, sidrunit- ja apelsinikoort koos hapuka kõrvalmaitsega ning köögivilja- ja õienupunoote. Maitses on tunda punaseid ja musti sõstraid, murakaid, moose ja isegi hautatud puuvilju, mis on ühendatud graatsilise ja siidise tekstuuriga. Peaaegu täiuslik tasakaal püsib kuni lõpuni.
Gardet Brut Rose- Brut Rose on värvuselt õrnalt oranžikasroosa ning väga särav šampanja. Aroomis on tunda värskeid punaseid marju (maasikas, vaarikas), mille järel tuleb esile roosa greip ning apelsinikoor. Samuti leidub aroomis vürtsikaid noote (pipar, kaneel, safran, kurkum). Maitselt värske ja särav. Väga julge struktuuriga, mis on ühteaegu nii tugev kui ka õrn, vihjates sellega suursugusele ja tasakaalustatud kompositsioonile.

 

 

 

Jaanipäeva loos!🎉

20.05-22.06 vahemikus ostu sooritanud klientide vahel läheb loosimisele Gardet kinkekarp, mille väärtus on 110€! 🍾

Kuidas ja kes saavad osaleda loosis?
• E-poes ostu sooritanud kliendid
• Vinvin veinipoes ostu sooritanud kliendid
• Loosimises osalemiseks tuleb anda enda kontakt, kuhu võidust teavitada

 

Alates 100€ tellimusest kohaletoomine tasuta

Ostma

VinVin Veinipood
E-R 15.00-19.00
Instituudi tee 2, Harku, 76902, Harjumaa, Eesti

Võtke meiega ühendust:
info@estvein.eeMerliina.valdmann@estvein.ee
+3726825628
Jälgige meid Facebookis:
http://www.facebook.com/VinVinVeinipood
Vaadake meie kodulehte:
http://www.vinvin.ee