Kadri Mälk kollektsiooni esitlus ja õhtusöök peakoka Stefan Berwangeri poolt

Laupäev, 20. juuli 2019

 

 

Kadri Mälk on rahvusvaheliselt tunnustatud Eesti ehtekunstnik professioonilt, metafüüsik iseloomult. Eesti Kunstiakadeemia ehte- ja sepakunsti professorina on Kadri kujundanud mitmeid Eesti ehtekunstnike generatsioone. Tema signatuur on esteetiline kuid samas tume, esoteeriline ja poeetiline.

 

Kadri ehete pop-up näitus on avatud Pädaste Mõisas terve päeva vältel.

 

Õhtul kutsume teid tutvuma autoriga, kus Kadri tutvustab oma kollektsiooni ning viib teid ehete ja kontseptuaalkuntsi maailma, kirjeldades mõttekäiku tema tööde taga.

 

Kollektsiooni tutvustusele järgneb kolmekäiguline õhtusöök peakoka Stefan Berwangeri poolt just seda õhtut silmas pidades.

 

Kollektsiooni tutvustus ja õhtusöök – 74 eur külalise kohta, hinnas sisaldub tervitusjook, Kadri Mälk kollektsiooni tutvustus ja 3-käiguline õhtusöök

Õhtu algab tervitusjoogiga 18:00

Õhtusöök kestab kuni 22:30

Sissepääs näitusele 11:00 – 17:00. Sissepääs Pädaste Mõisa ja mõisapargi külalistele tasuta.

 

 

Vajalik eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

Kadri Mälk Ootamatu ingel KM Dark Aura-06KM Võluv nagu öö-02Kadri Mäˆlk Fomo 3KM Hundi sõnad-det2Kadri Mäˆlk Linea nigra 6

Pädaste mesindustuur

 

Sel kevadel tõime Pädaste ürdiaeda uued asunikud – mesilased. Muhu saar on alati olnud tuntud oma kvaliteese ja maitsva mee poolest – rikkalik saare loodus on loonud selleks kõik võimalused.

 

Kutsume kõiki hotelli külalisi tutvuma põneva mesilaste maailma ja Pädaste mesitarudega kohaliku Muhu saarel asuva Ranna Mesila talu mesiniku Ristoga.

 

Mesindustuur algab kell 12:00 ning on tasuta hotelli külalistele. Tuur kestab umbes 30 minutit ning spetsiaalne kaitseriietus antakse hotelli poolt.

 

Mesindustuuril osalemiseks palume teil teavitada meie Guest Relations Manageri enne 11:00. Piiratud kohad saadaval.

 

Mesindus Pädaste Mõisas

 

Kui Imre Sooäär ja Martin Breuer ostsid Pädaste Mõisa 1990. keskpaigas, olid Pädaste viimasteks elanikeks 3 kolooniat, kes elasid Pädaste Jahtklubi lähedal mesitarudes. Meil on hea meel taaselustada see traditsioon!


Mesilased koguvad õietolmu ja nektarit mitmesugustelt õistaimedelt nagu askleepias, angervaks, võilill, ristikhein, kuldvits ja erinevatelt viljapuudelt 500 meetri raadiuses. Meie ürdiaia lähedus on mesilastele kindlasti suureks rõõmuks.

 

Kõik neli kolooniat on Buckfasti mesilased, neljateistkümne erineva liigi ristandid, kus iga erineva koloonia kuninganna on erineva taustaga. Ühel on esivanemad Rumeenias, teisel Taanis, kolmanda vanemad on pärit Austriast ja Taanist ning neljanda mesitaru kuninganna esivanemad on pärit Muhust. Kuningannad tunneb heleda märgi poolest, mis asub pea peal.

 

Pädaste esimest mee saaki saavad nautida meie külalised juba juunikuus hommikusöögil.

 

Pädaste mee eest vastutab meie mesinik Risto Pajust Muhu Ranna Mesila talust.

 

Mesindustuurid sel hooajal leiavad aset

11. juuli 12:00

25. juuli 12:00

08. august 12:00

22. august 12:00

12. september 12:00

Pädaste Jahtklubi serveerib suurepärast lõunat

 

Meie lõunasöögirestoran, Pädaste Jahtklubi Meremaja terrassil, serveerib igapäevast lõunat; meeldiv vaheldus restoran Alexander poolt pakutavale Põhjala Saarte köögile.

 

Oma tagasihoidlikkuses ja uhkes lihtsuses, pakub Pädaste Jahtklubi hõrkku ja rahulikku lõunat koos meeldiva õhkkonna ning parima vaatega mõisale ning merele; vaade, mida võiks oodata Lõuna-Euroopas.

 

Pädaste Jahtklubi Meremaja terrassil on sel hooajal avatud:

  • 20. mai kuni 31. mai – reede, laupäev ja pühapäev
  • 1. juuni kuni 1. september – esmaspäevast pühapäevani

 

Pädaste Jahtklubi on avatud vahemikus 12.00 – 18.00. Viimane tellimus 17.30.Pärast 18.00 serveerime veini, kokteile, kohvi ja suupisteid kuni viimase külaliseni.
Broneering on vajalik! Ilma broneeringuta tuleb soetada pilet mõisaparki, millega saate igalt kulutatud 10 eurolt 1 euro odavamalt.

 

Pädaste Jahtklubi menüü

 

Päevadel, mil Pädaste Jahtklubi on suletud, on lõunat võimalik süüa Pädaste talveaias vahemikus 13.00 kuni 15.00 broneeringu alusel.

 

 

Broneeri laud Pädaste Jahtklubis