Juu Jääb Pädaste Mõisas –

Sharón Clark meets Mattias Nilsson

2.-4. juuli

 

Oleme Muhu Tulevikumuusika Festivali ajaks loonud oma fännidele ja sõpradele erilise kahte ööd sisaldava pakkumise, et saaksite oma nädalavahetust nautida koos võrratu duo Sharón Clarki (USA) ja Mattias Nilssoni (Rootsi) esinemisega meie mõisas. Kontserdi lõppedes ootab teid suurepärane kolmekäiguline õhtusöök, mille on seks eriliseks puhuks valmistanud meie Chef de Cuisine Diogo Caetano.

Sharón Clark on kuulus oma vibraato ja kordumatu tonaalsuse poolest. Tema häält võrreldakse sageli näiteks Ella Fitzgeraldi, Billi Holiday ja Sarah Vaughani omaga. Clarki hiljutiste esinemiste hulka kuuluvad väljamüüdud show’d Dizzy’s Club-Jazz Lincolnis, Birdlandis, seisvad ovatsioonid väljamüüdud kontsertidel Kennedy keskuses ja DC Jazz festivalil, lisaks ülesastumine 50 000 pealtvaataja ees vabaõhufestivalil Taiwanis.

Mattias Nilsson on Rootsi üks isikupärasemaid ja eristuvamaid pianiste. Nilssoni stiilis väljendub põhjamaine nukrameelsus, milles on mõjutusi klassikalisest, folk- ja jazzmuusikast. Tema improvisatsioonide ning väga sooja ja isikliku lähenemise kaudu sünnib ainulaadne väljenduslaad ning täiesti uutes värvitoonides muusikaline maastik.

Jäänud on vaid mõni tuba! See eripakkumine kehtib 30. juunini.

2 ööga pakkumine algab 580 eurost inimese kohta.

Loe festivali Juu Jääb kahe ööga eripakkumise kohta lisaks