Oktoober – selle hooaja viimane kuu
Sügis on saabunud ning on kaasa toonud Pädaste Mõisa käesoleva hooaja viimase kuu. Loodus värvid on muutumas ja loomas sügisest ühe ilusaima hooaja, mil külastada Muhu saart. Lubage meil täienduseks rahulikule ja värviliküllasele Muhumaale pakkuda mõned head põhjused, miks sel sügisel Muhu saart külastada.

Mari Poll & Momir Novakovic kontsert
Laupäev, 13. oktoober, 2018

Mari Poll (viiul) ja Momir Novakovic (akordion) astuvad üles kontsert-õhtusöögil restoranis Alexander. Kontserdile järgneb suurepärane kolmekäiguline õhtusöök, loodud meie peakoka Stefan Berwangeri poolt just seda õhtut silmas pidades.

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

Rohkem informatsiooni…

XXII Hooaja Grand Finale

Laupäev, 3. november, 2018

Pädaste Mõis võtab inspireeriva hooaja kokku imelise kontsert-õhtusöögiga. Kontserdiga astub üles Maria Väli, Eesti jazzlaulja ja muusikalooja.  Pärast kontserti serveerib restorani Alexander peakokk Stefan Berwanger viiekäigulise Saarte degustatsioonimenüü.

Sellel lõbusal õhtul on meie köögi ja veinikeldri uksed huvilistele avatud ning kokad ja sommeljee vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele.

Kutsume teid sellele erilisele peoõhtule koos särtsaka muusika, lõbusa meeleolu ning vaoshoitud glamuuriga! Teid ootab ainulaadne õhtu, millega jätame hüvasti Pädaste Mõisa 22. hooajaga.

Broneerimiseks võtke ühendust aadressil info@padaste.ee või helistage +372 45 48 800.

Rohkem informatsiooni…

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee