Imeline kontsert-õhtusöök tähistamaks Hingedepäeva

Laupäev, 02. november 2019

 

 

Pädaste Mõis tähistab Hingedepäeva meie peakoka Stefan Berwangeri viiekäigulise õhtusöögi ja Hedvig Hansoni kontserdiga.

 

Tundeline lauljatar Hedvig Hanson paitab kuulajate hingekeeli oma varjundirikka hääle ning hellade lauludega, muusikale vahelduseks jutustab ta lugusid elust ja olust ning loeb katkendeid oma raamatutest. Hingedepäevakontserdil saadab Hedvig end ise Pädaste mõisa eritellimusel valminud kadakapuust Estonia tiibklaveril. Hingest hinge kohtumine müstilisel novembriõhtul….

 

Sellel õhtul on meie köögi ja veinikeldri uksed pärani ning kokad ja sommeljee vastavad meeleldi kõikidele teie küsimustele. Kutsume teid sellele erilisele peoõhtule koos hingestatud muusika, südamliku meeleolu ja vaoshoitud glamuuriga!

 

 

Hingedepäeva kontsert-õhtusöök – 144 eur külalise kohta, hinnas sisaldub šampanja tervitus, kontsert, 5-käiguline õhtusöök, Hedvig Hansoni kontsert ning kogu õhtu meelelahutus

Õhtu algab aperitiiviga 19:00

 

 

Selle nädalavahetuse eripakkumine

Broneerige majutus kaheks ööks koos kahe piletiga Hingedepäevakontserdile ning saate majutuse 20% soodsamalt.*

 

 

Vajalik on eelnev broneering; limiteeritud kohad saadaval!

Broneerimiseks võtke meiega ühendust emailil info@padaste.ee või helistage numbril +372 45 48 800.

 

 

Täiendage oma veinikeldri varusid

Pühapäeva, 03. novembri, keskpäeval on meie külalistele ainulaadne võimalus soetada Pädaste Collection veine hulgihinnaga. See on suurepärane võimalus oma varusid täiendada. Meie sommeljee on kohal ning aitab teid valiku tegemisel.

 

*Pakkumine kehtib kui broneerida otse läbi Pädaste Mõisa. Soodustus ei kehti kombineerituna teiste eripakkumistega.