Prike

 

Jackson-Triggs

TÄNA, 22.veebruaril, TÄHISTATAKSE RAHVUSVAHELIST MARGARITA PÄEVA

 

Margarita on klassikaline Mehhiko kokteil, mille koostisosade hulka kuulusid algselt tekiila, värskelt pressitud laimimahl ja apelsiniliköör. Tänapäeval on sellest klassikalisest kokteilist välja mõeldud palju erinevaid ja põnevaid margarita variatsioone.

Selle päeva puhul on Prikeshopis kõik Don Julio, Casamigos ja

Volcan tekiilad ainult täna soodushinnaga!

DON JULIO

 

Don Julio super-premium 100% sinise agaavi tekiilasid valmistatakse Mehhikos Jalisco mägismaal aastast 1942. Bränd on maailma menukamates baarides üks enim müüdud tekiilasid.

Don Julio tekiilad on ainult täna Prikeshopis kampaaniahindadega.

Vaata pakkumisi

CASAMIGOS

 

Casamigos tähendab tõlkes „House of Friends“ ja bränd on loodud kolme kauaaegse sõbra poolt, kelleks on George Clooney, Rande Gerber ja Michael Meldman.

Casamigos tekiila on valmistatud 100% Mehhiko sinisest Weberi agaavist. Joogi imeline maitse tuleneb agaavi piñade aeglasest küpsetusmeetodist ning pikast kääritamisprotsessist.

Vaata pakkumist
Roe & Co

VOLCAN

 

Moët-Hennessy luksusbrändide tooteportfellist on e-poe valikus esindatud tekiilabränd Volcan.

Volcán De Mi Tierra on austusavaldus Mehhiko Jalisco piirkonna madalikelt taevasse kerkivale vulkaanile, mille järgi tekiila on ka oma nime saanud.

Tekiila on valmistatud 100% Mehhiko sinisest Weberi agaavist.

Vaata pakkumisi

Arbuusi Margarita

 

  •  60 ml Don Julio Blanco tekiilat
  •  30 ml arbuusimahla
  •  15 ml värsket laimimahla
  •  20 ml Fever Tree Soda Water soodavett
  •  laim, sool
  •  jääd

Hõõru klaasiserva laimiga ja kasta soola sisse. Lisa tekiila, laimimahl ja arbuusimahl jääga täidetud šeikerisse ning šeigi. Kurna jääga täidetud klaasi ja lisa soodavesi. Kaunista arbuusilõiguga.

Roe & Co
Vaata retsepti

OLULINE TARNEINFO!

23. veebruaril esineb tarnevalikutes muudatusi. Sama päeva tarneks Tallinnas ja lähiümbruses vormista oma tellimus sel päeval enne 13:30.