VEINID    VAHUVEINID    KINGITUSED    KANGED    LAHJAD

 

 

 

 

Sügisene eripakkumine

Sügis hiilib vaikselt ligi, aga siiski on veel ilusaid ilmu, mida nautida. Veel on võimalus aias grillida ja chillida. Sel korral oleme toonud valikusse aga jõulisemaid ja täidlasemaid maitseid, mis võiksid sobituda sügisesse ja meeleoluga. Valikust leiad nii veine, vahuveine, kangemaid napse ja gurmeed. Kui soovite aga septembris piirata alkoholi tarbimist, siis on valikus ka häid alkoholivabu veineCoffee People kohvi ja häid Ronnefeldt teesid. Kohale on jõudnud Itaaliast Liguuria piirkonnast lai valik Frantoio gurmeetooteid (valik on veinipoes kohapeal laiem!) ja Michel Cluizel šokolaadid Prantsusmaalt.

Kohtume ateljees!
Finewine – Sinu veinipood

 

Vaata eripakkumises olevaid tooteid

 

 

 

13.09 uus põnev veinikoolitus – 3P
Meie sommeljee Tõnis Kuuskmann tutvustab teile põnevat 3P veinimaailma. Koolitusel saate ülevaatliku pildi kolme suurema Itaalia veinitrendi erinevatest näidetest koos põnevate lugudega, et sealt edaspidi lihtsama vaevaga enda lemmik vein leida! Proovime ära 8 erinevat veini – sh 3 proseccot, 2 pinot grigiot ja 3 primitivot.

Pilet osta siit.

 

 

 

11.10 – Lihtsast mullijoogist šampanjani
Sel korral tutvustab teile erinevaid põnevaid mullijooke meie sommeljee Aivar Peeduli, kes on ka ise suur vahuveinisõber. Tule ja proovi erineval meetodil valmistatud vahuveine ning saa vastused kõigile oma küsimustele. Avastame koos seda põnevat maailma!
Degusteerime 6 erinevat vahuveini.

Pilet osta siit

 

 

 

Finewine ateljee
Lõõtsa 5, 11415, Tallinn (Ülemiste City)
Avatud: E-R 10:00 – 18:00
info@finewine.ee

Tel: 51912127
Copyright © Finewine OÜ