MEIKO puhtuse ja kvaliteedi kõrgeim klass

Haktek

Juba mõned kuud lähevad õpilastel ja lektoritel ESE õppeklassi minnes ja veinipokaali kätte võttes suud naerule – kirgas, puhas ja sillerdav pokaal teeb lihtsalt tuju heaks. Eesti Sommeljeede Assotsiatsioon sõlmis hiljuti koostöölepingu Haktek Seadmed OÜ-ga ning koostöö raames tarnis Eesti Sommeljeede Erakooli õppeklassi ühe isemoodi masina, millel igati vahva nimi – MEIKO. 

MEIKO on pokaalipesu tippklass ja maailma juhtiv nõudepesumasina tootja, tuntud nii innovatiivsuses kui ka kvaliteedis. Meiko seadmed valmivad rätseplahendusena. Nendes on võimalikult vähe kasutatud plastikut ning tulemuseks on pikaealine ja töökindel seade. 

Klaasipesumasinale on installeeritud GIO süsteem, mis tagab poleerimisvabad pokaalid. GIO süsteemi näol on tegemist pöördosmoossüsteemiga, mis oma mitmetasemelise filtrisüsteemiga teeb vee puhtaks ja pehmeks. See ongi poleerimisvaba pokaali pesutulemuse alus. ESE õppeklassi kasutuskogemuse najal saame seda tõesti väita, et MEIKO vastavalt juhendile kasutamine sellise tulemuse tõesti toob. 

MEIKO on lisaks puhtusel ka säästlik ja nutikas ning sisaldab erinevaid andureid ja nippe, et teha tööd säästlikult ja efektiivselt. MEIKO andurite süsteem kontrollib pidevalt vee puhtust. Vees olevad tahked osakesed pumbatakse pidevalt masinast välja. Andurid mõõdavad ka vee hägusust ja vajadusel vahetatakse pesutankis vett just nii palju kui vaja, et tagada parim pesutulemus. Säästlikkuse ja kasutusmugavuse lisab Comfort Air süsteem – see on eriline soojusvaheti süsteem, kus pesu ajal tekkiv veeaur kogutakse kokku ja pannakse masinasse veena tagasi. See tagab lisaks eriti rohelisele lahendusele ka eriti mõnusa auruvaba töökeskkonna. 

Sommeljeed ja valdkonna spetsialistid teavad, kui oluline on serveerida jooke perfektselt puhtas klaasis ning kui palju aega ja tööjõudu võtab nende klaaside puhtaks saamine. MEIKO pakub siinkohal väga tõhusa abimeehe ning pärast selle kasutamist ei tahaks teisi pokaalipesumasinaid nähagi. 

Tulge tutvuge MEIKO klaasipesumasinaga ESE õppeklassis või vaadake tootevalikut www.haktekseadmed.ee ning võtke ühendust Haktek esindaja Mari-Liis Lepikuga e-postiaadressil: mari-liis@haktekseadmed.ee.