Tere

Felix toob sügisesse maitset

Sinepisõpru rõõmustavad sel sügisel mugavas plastpudelis Felixi sinepid, millele pole lisatud säilitusaineid. Sellegipoolest säilivad tooted kuni avamiseni toatemperatuuril, seda tänu erilisele tehnoloogiale ja mitmekihilisele pudelile. Uued sinepid on mõeldud neile, kes eelistavad mahedama maitsega toidukõrvast kui seda on meie armastatud Põltsamaa kange sinep.

Felixi sinepid

Aeg kokkamiseks!

Novembrist leiab poeriiulitelt kolm uut Felixi tomatipüreed: klassikaline tomatipüree kahe erineva suurusega pakendis ja tomatipüree basiilikuga. Nende suurepärane maitse ja tippkvaliteet sünnib parimatest tomatitest, mis on saanud küpseks Itaalia Parma piirkonna päikese all. Püreed koosnevad värskelt purustatud tomatitest, millele on lisatud vaid maitseaineid ja sidrunhapet. Kunstlikke säilitus- ja muid lisaaineid pole toodete valmistamisel kasutatud.

Felixi tomatipüreed on pakendatud keskkonnasõbralikku Tetra Recart pakendisse, mida on lihtne avada.

Felixi tomatipüreed

Kui kokku saavad kaks lemmikut

Kui kokku saavad kaks head asja, Põltsamaa Praekapsas ja Põltsamaa Meesinep, siis valmibki uus ja unikaalne lisand ahjupraadidele ja lihatoitudele. Mesise noodiga, samas särtsakas sinep moodustab koos praekapsaga ideaalse kombinatsiooni, mis täiustab igat rooga. Tootes oleme kasutanud ehtsat ja head Põltsamaa Meesinepit.

Tutvu tootega

Uus soojendav talvejook!

Põltsamaa Kuldne Glögi paneb suu hõõguma ja silmad särama. Soe vürtsikas mahlajook teeb Su ühtviisi rõõmsaks nii kargel talvepäeval kui ka sumedal suveööl. Mis veel toredam – Põltsamaa Kuldne Glögi ei sea Sulle nautimisel piiranguid, sest särtsakas lustijook ei sisalda tilkagi alkoholi. Valmistatud on ta värskendavast õunamahlast, maitsvast viinamarjamahlast ja hoolikalt valitud maitseainetest.

Tutvu tootega

Orkla Eesti AS, e-post: info@orkla.ee