Joogikultuur Tooted Kokteilid Veiniklubi

Saaremaa ORE Gin pälvis kuldmedali „Gin Master 2022“ konkursil!

“Meil on suur au võtta vastu Gin Master kuldmedal, mille võitis eelmisel aastal turule tulnud Saaremaa apelsinidžinn. Rõõm on näha, et tunnustust jagus ka teistele Saaremaa džinni-pere toodetele.

Oleme uhked rahvusvahelise tunnustuse üle, mis annab kinnitust, et Saaremaa džinnid kuuluvad maailma tippude hulka,“ räägib Saaremaa Gin´i brändijuht Kerli Tamm.

Vaata, millised Saaremaa džinnid veel auhindu pälvisid!

Koskenkorva piiritusetehas võtab kasutusele tuuleenergia.

Fortum ja Anora on sõlminud tuuleenergia tarnelepingu Närpiös asuva Kalaxi tuulepargi osas. Tehing võimaldab kuni poole Koskenkorva piiritusetehases kasutatavast elektrist asendada kohaliku tuuleenergiaga.

Rohkem infot

Saadaval on uus Corte Delle Calli Prosecco Brut!

Värske ja noorusliku karakteriga Prosecco, mis sobib suurepäraselt aperitiiviks, sündmuste tähistamiseks ja laia valiku roogade kõrvale.

Corte Delle Calli bränd on inspireeritud võluvast Veneetsiast, kus terminid „corti“ ja „calli“ on kasutuses linna lummavate hoovide ja alleede tähistamiseks.

Rohkem tootest

Suviselt värsked ja trendikad kokteilid, mida on lihtne kodus ise valmistada!

Kokteilid, mis pakatavad suviste lillede vihjetest!

Koskenkorva 7 Botanicals 2022 on limiteeritud koguses toodetud viin, mis on inspireeritud põhjamaade valgetest suveöödest.

Värske maitseprofiiliga viin, mis pakatab mahlastest tsitrustest ja suviste lillede vihjetest!

Vaata kokteile!

Tere tulemast Saaremaa džinnipere kokteilimaailma!

Siit leiad suurepärase valiku kokteiliretsepte, mida on väga lihtne kodus ise valmistada. Kogusime kokku maitsed ja koostisained, mis on soojal suvepäeval eriti isutavad, näiteks mõnusalt marjane vaarikas, küps apelsin, värske kurk ja mahlane rabarber.

Vaata kokteile!
Anora Estonia AS, Tammi tee 30, Laabi küla, Harku vald, 76901 Harjumaa. Tutvuge privaatsusreeglitega siin.
Kirjutage meile info.ee@anora.com
  Joogikultuur     Anora Estonia
Anora Estonia AS on Anora Group Plc tütarettevõte. Anora on juhtiv alkohoolsete jookide tootja ning turustaja Skandinaavias ja Baltikumis. Oleme Põhjamaise joogikultuuri edendaja Eestis.
Copyright © 2022 Anora

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist.