See uudiskiri on peamiselt elust… jõulud, aastavahetus, maitsed ja asjade ostmine… elust.

 

 

 

 

 

“Kõik peod on saatanast!” Jajah! Selles ON omajagu tõtt peidus. Need algavad hilja, teevad kiirelt vaeseks, mõnikord võtavad väärikuse (ei tunnista) ja ärme üldse hakka nendest hommikutest rääkima. Kui kõlas liiga tuttavalt, siis oled seni valedel pidudel käinud.

Nali naljaks, me kõik teame, mis praegu toimub. Me ei hakka isegi teesklema, et ei tea ja sama peaksid tegema sinagi. Lepime olukorraga, läheme vooluga kaasa ja teeme sellest ikkagi meeldejääva õhtu, mis lõpeb paremini kui need, mida just kirjeldasime.

Tähistame aastavahetust ja teeme seda stiilselt. Peeter Pihel on valmistanud selleks õhtuks spetsiaalse menüü, kus iga käik on seotud 2020 ühe eredama hetkega meie majas. Enne kui küsid, siis jah! 2020. aastal oli eredaid ja lahedaid hetki ka.

Lisaks serveerime kokteile, mille koostisosad on Eesti metsadest korjatud ja veine, mille oleme ise maale toonud. Baaris talendist puudu ei tule. Meie oma Baarman/DJ Sten Zeider murrab vaikuse ja saadab maitserännaku õhtusse.

Me alustame mõistlikult vara, lauad oleme viinud üksteisest kaugemale ja saalis on korraga vähem külalisi, aga põhjamaa inimestena võib see meile ilmselt isegi rohkem meeldida kui muidu. Ja kui uutmoodi aastavahetus on võõras, siis alati jääb järgmine aastavahetus, kus vana ja turvalise juurde tagasi pöörduda.

 

Uuri lisa ja broneeri õhtusöök

 

 

 

 

Fotografiska restoran pakub toitlustust koju, kontorisse ja üritustele. Kõlab nagu mingi uhke pivot? Ei ole. See aasta tegime n-ö toiduolümpia “Bocuse d’or” toitlustuse ja sama kvaliteetse söögi saad endale ka koju tellida. Ei loe, kas väike või suur üritus. Kvaliteet loeb!

Kindlasti oled tähele pannud, et kui mõni kogunemine oli mage, siis toit oli ka mage. Kui üritus või olemine oli äge, siis seda oli ka toit. Nii ongi!

Söök loob meeleolu ja emotsiooni, mida meenutatakse. Me katame su laua igaks sündmuseks: hommikusöögid, snäkid, lõunad, õhtusöögid, jõulud ja aastavahetus. Sina valid menüü ja me teeme ülejäänu.

 

Telli meid koju või kontorisse

 

 

 

Teame küll kuidas kingimigreen välja näeb. Ära rohkem valuta. Trühvlid, piparkoogitaigen, biscottid, hapusaia õhikud, rukki-šokolaadiküpsis, meie oma katuseaia mesi, Pet Nat Rosé… peab üldse veel midagi ütlema?

“Fotografiska maitsed” on kogum erinevaid tooteid, mis meie restoran on Sinu jaoks ära pakendanud. Saad vajadusel tooteid omavahel kombineerida või tellida juba valmisolevad kingipakid. Valida saad väikese, keskmise ja suure kingipaki vahel. Sobivad ettevõtetele kui ka lihtsalt kodustele nautimiseks. Üllata maitsetega!

Samas, sa ei pea maitseid ilmtingimata ära kinkima. Sa võid näiteks piparkoogitaigna ja Rosé täiesti omapäi ära lõpetada. Misiganes sind õnnelikuks teeb.

 

Tee oma valik

 

 

 

 

Loomulikult me ütleme, et osta Fotografiska asju. See on ju oma poe mõte. Sa võid leida midagi, mis sulle meeldib või mitte… aga pea meeles, kui üldse midagi ostad, siis osta midagi, millel on lugu või tähendus või jätkusuutlik minevik ja tulevik. Lihtsalt ilusaid asju on juba meredes piisavalt.

Jätsime sulle mõned vihjed:

Fotografiska sõbrakaart →

Rääkides jätkusuutlikusest ja tähendusrikkusest. See on perfektne kingitus heale sõbrale või lähedasele. Terve aasta näituste tasuta külastus, kutsed eriüritustele ja avamistele, kohtumised fotokunstnikega, sooduspakkumised poes ja kohvikus.

Provokatiivne, stiilne ja revolutsiooniline raamat, mis tähistab Fotografiska esimese 8 aasta täitumist. Tõeline fänni nänn.

Fotografiska termos →

See on lihtne. Soe püsib soe ja külm püsib külm. Talvel glöggi, suvel limonaad. Mõnus kaaslane aasta läbi. Detsember –15%.

 

Valik on lai, leia oma

 

 

Mantra

Kui enesetunne pole hea, siis jää koju. Sa leiad aega, et meid hiljem külastada. Et kõik tunneks end sel keerulisel ajal turvalisemalt, siis üritustel toimub kiirkraadimine ja palavikulised saadame koju. Lisaks järgime kõiki ettekirjutatud nõudeid ja …käitume lihtsalt mõistlikult!

 

 

 

Fotografiska Tallinn Partnerid: