Tulekul
 3.9 – 20.2.2022

Maailma esilinastus: Nick Brandt
 – See tühi maailm / Päritud tolm

 

 

Nick Brandti kaks viimatist fotoseeriat „See tühi maailm“ ja „Päritud tolm“ kajastavad Aafrika looduse üha kiirenevat inimkätega hävimist, näidates maailma, kus kontrollimatu arengu tõttu pole loomadel enam ruumi, et ellu jääda.

Loomade elu hukule määratus, inimeste elu halvenemine, nendevaheline hävitav seos: keskkonnakatastroofi ohvrid pole mitte ainult loomad, vaid ka inimesed, kes praegu neil aladel elavad.

Brandt loodab, et tema töö aitab suurendada teadlikkust toimuvast hävitustööst ja anda vaatajatele inspiratsiooni või jõudu, et veidigi vähendada seda suurt kahju, mida inimkond teeb.

Selle näituse avamise juures on ka kunstnik isiklikult kohal. Varsti anname teile teada üritustest ja Talkidest mis tulemas.

 

 

26.08 2021 – 19:00

Kriss Soonik X Fotografiska Moeformance

 

 

 

Neljapäev, 26. August ootame kõiki moehuvilisi Fotografiska Tallinnasse, et saada osa Kriss Sooniku moeformance’ist, kus ärkab ellu brändi värskelt ilmavalgust näinud kollektsioon. Leopardimuster mündirohelisel taustal, südamed hallil trikotaažil, süsimust väljalõigetega loungewear… Seksikas ning salapärane moedisain jõuab publikuni just nimelt Ellen von Unwerthi fotonäituse taustal.

Peale moeformance’it toimub Fotografiska katuseterrassil järelpidu, kus DJ Sten Zeider viib mõnusa mussi saatel emotsioonid öösse.

* Kohapeal kontrollime Covid tõendeid, kiirteste ei tee.

Osta pilet

 

 

2–5.08 2021

Fotografiska osaleb Fotokuu Fotomessil

 

 

1.09–17.10 2021 toimub Tallinna Fotokuu biennaal, mis vaatleb laiemalt kunstis ja ühiskonnas toimuvaid arenguid mida aina intensiivsemalt vahendavad kaamerad, ekraanid ja pildid. Fotokuu raames toimub Fotomess, kus on ka Fotografiska esindatud. Tulge vaatama!

* 2.-5.08 on Fotografiska piletiga võimalik osta Fotomessile sooduspilet hinnaga 5€.

Samadel kuupäevadel on Fotomessi käepaelaga sissepääs Fotografiska näitustele sooduspileti hinnaga.

 

Tutvu Fotokuu programmiga