Fine Brands Estonia UUED TOOTED!

Hea koostööpartner,
Meil on hea meel teavitada, et meie tooteportfelliga on liitunud uued tooted: Molinari Sambuca Extra, Molinari Caffe Liquor, Limoncello di Capri, Liola Crema al Limoncello di Capri

You don’t say Sambuca, you say Molinari

Molinari on nr. 1 Sambuca tootja Itaalias

Molinari Sambuca Extra 40% 70cl 
Magus aniisi maitseline liköör Itaaliast, mis on valmistatud Molinari pere salarestsepti järgi tähtaniisi seemnetest, suhkrust, ürtidest ja hinnalistest vürtsidest. Molinari on premium sambuca tootja, mille nimes extra kinnitab kõrgeimat kvaliteeti.

Molinari Caffe Liquore 32% 70cl
Unikaalne toode, milles tugev aniis ja kohv moodustavad täiuslikku harmoonia. Sobib serveerida puhtalt jääga, kui ka koorestesse kokteilidesse.

Kokteiliretseptid:
http://www.molinari.it/en/drinking-molinari/cocktails/

 

100% naturaalne , 100% traditsioonidel põhinev

 

Limoncello di Capri 30% 50cl
Päike, meri, elegantsus – tunnusmärgid imekaunile Capri saarele ja seal toodetava maailma kuulsa Limoncello liköörile. Limoncello on 100% valmistatud  eksootilisel Capri saarel kasutades ainult kõige kvaliteetsemaid koostisosi. “Oval of Sorrento” – ainus sidruni sort, millest valmib eksootiliste nootidega ja värskendava maitsega Limoncello.

Liola Crema al Limocello di Capri 22% 20cl
Kreemine liköör, mis valmistatud naturaalsest koorest ja Limoncello di Caprist. Sobib serveerida puhtalt jääga, kui ka kokteilidesse.

Kokteiliretseptid:
http://www.limoncello.com/en/recipes-cocktails/