ESA juhatuse koosolek
Protokoll
02.05.2022

Osalesid: Kristjan Markii
Online: Kristel Türk, Aivar Vipper, Maarja Zelinski, Kristi Poom, Kurmet Vasser
ESE: Ene Ojaveski
ESA sekretär: Marietta Mitt-Kirsimäe
Päevakord ja otsused:

1.Eesti Parim Sommeljee 2022 Trophée Mandrarossa välisvõistlejad tulevad Lätist, Leedust ja Soomest. Võisltuste avalik finaal toimub 11.mail, algusega 17.00 Kultuurikatlas, Stalkeri saalis( endine restoran Korsten). ESA liikmetele ja koostööpartneritle tulevad piletid,makumusega 49 €, mis sisaldavad suupisteid, veine ja peale finaali grillmenüüd Ribe Cateringilt.

 

2. BAM- Bubbles, Art & Music festivaile ei saa reklaami Meta platvomidel, kuna reklaam läheb vastuollu nende alkoholipiliitkaga. Sellest johtuvalt meie üleskutse kutsuda oma sõpru ja tuttvaid, kes hindavad head veini, kunsti ja muusikat sotsiaalmeedias ise osalema. Otselink selleks on siin:

 

3. 31.05 ESA üldkoosolek, registreerumise tähtaeg nädal enne 24.05., mille alusel selgub kas koosolek on otsussõigusega. Teine kuupäev, juhuks kui inimesi kokku ei saa, on 7.juuni.
Üldkoosoleku päevakava on:

ESA ja ESE 2021 kokkuvõtted

ESA ja ESE 2022 eelarve

ESA 2022 tegevused

ESE 2022 ja 2023 õppeaasta tegevused.

Majandusaasta muutmise ettepanek praeguselt juhatuselt 01.juulist kuni 30 juunini, et saaks tulevikus edastada assotsiatsiooni ja kooli aruanded täies mahus koos.

ESA juhatuse valimine 2022- 2024 perioodiks.

 

4. Ootame ESA juhatusse kandideerima aktiivseid ESA liikmeid, kellel on aega ja soovi panustada assotsiatsiooni tegevustesse ja arengusse.

Kandideerimiseks palume saata avaldus, vormistatud ESA üldkoosolekule, koos motivatsioonikirjaga 20.maiks e-postile: info@sommeljee.ee

Edastame need liikmetele tutvumiseks 24. mail, nädal enne koosolekut.Kui on kellegi soov midagi päevakorra punktidesse lisada, siis palun saata oma vabas vormis ettepanek ja seletus /põhjendus e-postile: info@sommeljee.ee

 

5. Praeguse juhatuse koosseisu viimane koosolek toimub 30.mail, et koos ülevaadata esitatavad aruanded.

 

6. Väljasõit Murimäele, istutama ESA koostööpartnerite veiniaeda, toimub 08.juunil.

Oodatud on ESA koostööpartnerite esindajad ning praegused ning tulevased ESA juhatuse liikmed.  Planeerida selleks tuleb terve päev, väljasõit on algusega 8.30 Masina 11 parklast.
palume oma osalemine registreerida SIIN
Saadame ka eraldi kutse koostööpartneritele selle kohta.

 

7. ESA on saanud kutsed mitmetele festivalidele pakkumaks koolitusi ja degustatsioone. Plaanis on olla esindatud Haapsalu Itaalia Veinipeol ja Tartu Toidu ja Veinifestival. Koolitused ja teemad selguvad jooksvalt.

 

 

 

Protokollis: Marietta Mitt-Kirsimäe