Wine Republicu valikus on 16 erinevat veinimaja üle maailma, soovime pakkuda igale veinisõbrale, kes armastavad nautida sobilikke jooke oma toidu kõrvale või lihtsalt nautimiseks, nagu seda on veinid, šampanjad ja kerged mullilised.

•    Wine Republic asutajateks on sõpruskond veinikultuuri austavatest ja nautivatest inimestest, tegu on oma ala professionaalidega, kes antud valdkonnas tegelenud kümneid aastaid nii alkoholi ekspordi kui imoprdiga.

•    Firma asutati 2016. aasta lõpus ning esimene aasta tegeleti peamiselt elamusi pakkuvate (uurides ja analüüsides Eesti veini  ja mullijookide turu olukorda) veinivalikute kokkupanemiseg. Nõnda nagu vein on elus organism, nii on ka meie portfell pidevas orgaanilises kasvamises ja muutumises.

•    Oleme oma portfelli hoolikalt valinud 16 veinikeldrit, nende seas vaieldamatud tipptootjad nagu:
Montes – Tsiili,  La Tordera, Tua Rita, Castello di Ama – Itaalia,  Tasca d’Almerita – Sitsiilia, Arzuaga – Hispaaia, Babich – Uus – Meremaa, Kaiken – Argentiina, jne.    Peagi lisandub nii mõndagi põnevat nagu Trimbach Alsace piirkonnast, Cune Riojast, Margus Huber Austriast ja Martin Kerpen Saksamaalt.

•    Wine Republic eesmärk on pakkuda jätkusuutlikku koostööd ja kvaliteetset elamust igale veinisõbrale.

•    Valikus on nii Organic tooteid ja palju professionaalide nagu Wine Enthusiast Magazine, Wine Spectator, Mundus vini Internationale Weinakademie ja Decanter poolt tunnustatud tooteid.
Tootjad kelle jaoks on oluline panustada puhtama tuleviku jaoks, arendada ja investeerida jätkusuutlikusse ärisse, läbi oma tegevuse jätta väiksem roheline jalajälg.

winerepublic@winerepublic.ee