NAUDI LÄBIMÕELDUD TEKSTE JA ILUSAT EESTI KEELT

Pakkumine Eesti Sommeljeede Assotsiatsiooni liikmetele: ajakirja Edasi tellimus tutvumishinnaga  -15%. Pakkumine kehtib kuni 31.10 (k.a.)

 

Kuidas tellida?

Tellimuse vormistamine on kiire ja mugav, ava Edasi epood ja tee valik. Tasumisel kasuta sooduskoodi – sommeljee – ja kirjuta see tasumisel lahtrisse “Kupongi kood”. Lugemisõigus aktiveeritakse hiljemalt 48 h tunni jooksul ja kasutaja saab oma emailile “Tere tulemast” e-kirja koos sisse logimise infoga. Sisselogimine on ühekordne, kuni kasutaja ei kustuta oma seadme brauseri ajalugu. Sel juhul tuleb teha uus tuvastamine.

 

Lisaks osalevad kõik tellijad oktoobri lõpuni kestva Edasi tellimiskampaania peaauhindade loosimises, milleks on 3 mikrokraadi kursust Eesti ülikoolides (Tartu Ülikool, TalTech, Tallinna Ülikool), lisaks loositakse 10 virtuaalpääset Eesti suurimale innovatsioonikonverentsile Telia Digital Hub, mis toimub 9. novembril. Kampaania tingimuste kohta saab täpsemalt lugeda siit: “Telli Edasi ja saad targemaks”.

 

Kõikide Edasi tellimisvõimaluste ja aktiivsete pakkumiste kohta oleme kirjutanud Hakka tellijaks lehel ja seal leiab ka vastused peamistele Korduma Kippuvatele Küsimustele.

 

Mis on Edasi? Edasi on üldhuviajakiri, innustav ja hariv. Meie eesmärk on teha Eesti parimat kvaliteetajakirja. Edasit iseloomustab puhas ja rahulik disain ning läbimõeldud sisu: arendavad teemad ja käsitlusviis, ettevõtlik ja eluerve hoiak ning usaldusväärsed kolumnistid ja kallutamata sisu. Artiklites ei esitata lihtsalt infot, vaid sünteesitakse, lugeja saab läbi mõeldud asja, et panna see pusletükk oma maailmapilti. Kaasautoriteks on oma ala professionaalid. Kirjutame ühiskonnast, ettevõtlusest, kultuurist, elust ja heaolust, lisaks usutlused inspireerivate inimestega. Oma lugejatena näeme kõiki inimesi sõltumata nende sotsiaalsetest tunnustest ja elukohast. Lugejaid ühendav moment on uudishimu maailma vastu. Edasi on 7 aastat ilmunud veebis, kus meil on tänaseks ca 45–50 tuhat unikaalset kasutajat kuus, alates 2019. aprillist ilmub 4 korda aastas ka paberajakiri. Rohkem infot Edasi kohta allpool avanevatel linkidel. 

Taustainfot Edasi kohta leiab siit:

Mis on Edasi -> Kontseptsioon ja lugejaprofiil
Tagasiside Edasile: lühiintervjuude sari „Edasi on ka minu mõte“

 

 

 

Heade soovidega,

Janeck Uibo, vastutav väljaandja
Edasi.org