Šampanja  ·  Vahuvein  ·  Valge vein  ·  Rosé vein
Punane vein  ·  Kange alkohol  ·  Alkoholivaba vein

Dominio de Tares veiniõhtusöök

Hispaania veinid Bierzo veinipiirkonnast

18. jaanuar

kell 19.00

Restoran Rado

Vene 7, Tallinn

89 € / Bestwine klubiklient

95 € / külaline

Broneerimine ja lisainfo:

joanna@bestwine.ee

Selle aasta esimene veiniõhtusöök on pühendatud Dominio de Tares veinimajale Hispaaniast, imepisikesest regioonist nimega Bierzo. Kuigi selle veinipiirkonna ajalugu ulatub pikalt phylloxera-eelsesse perioodi ehk 19. sajandisse, siis DO Bierzo nimeliseks apellatsiooniks sai see alles 1989. aastal. Dominio de Tares veinimaja esimene aastakäik 2000. aastal saavutas koheselt suure edu ja veinikriitikute heakskiidu ning pani selle tundmatu piirkonna oma tundmatute kohalike viinamarjasortidega maailmakaardile!

 

Kõnekaid veine tutvustab maja esindaja Luis Nuñez Fernandez ja õhtusööki võõrustab  restoran Rado, olles sarnaselt veinimajale väike, kuid modernne ja edumeelne ning hinnates kõrgelt oma autentsust. Õhtusöögi menüü avalikustame peagi.

 

Dominio de Tares veinimaja logo on inspireeritud veinimaja ukse lukuaugust, mis kujutab lindu, kes istub linnupuuri otsas. Vabaduse sümbolina on see just aasta esimestel nädalatel toimuva õhtusöögi jaoks märgiline – tähistamaks kergust, priiust ja lõputuid võimalusi, sest just seda kõike me teile uueks aastaks soovime!

BESTWINE OÜ

Bestwine Studio

Tartu mnt 82, Tallinn

Avatud kokkuleppel
Telefon +372 5348 2800

Bestwine Veinipood

Kentmanni 6, Tallinn

Avatud E–L 11–21 P 15–21
Telefon +372 622 8970

+372 5300 8500