Corpus + Spiritum

 

Keha ja vaimu väestamine kiire elutempoga inimestele,
et taastada hea enesetunne ja vajalikud jõuvarud.

Enda mõtete kuulamiseks, mediteerimiseks ja argimürast puhkamiseks julgustame teid oma nutiseadmetest välja logima. Ühinege meie Pädaste Joogalaagriga 18-21.03.2021 ja Pädaste Elujõulaagriga 15-18.04.2021 – see on parim tee eneseleidmiseni.

Keha ja vaimu väestamise sarja Corpus+Spiritum autor on Pädaste Mõis.

 

Loe lisaks

 

 

 

Pädaste Joogalaager kevadel 2021

 

Meie keha, hing ja vaim moodustavad täiusliku terviku, mida tasub tundma õppida. Igaüks meist on ainulaadne ning meie teed tasakaalu ja harmoonia poole on erinevad.

Nelja päeva jooksul on laagris osalejatel suurepärane võimalus ühenduda loodusega, puhastada oma keha mürkainetest, teravdada meeli, taastada keha painduvus ja tõsta toonust. Ühiselt seatud eesmärkide saavutamine ja kogemuste vahetamine on oluline osa lõpptulemusest ja kestvast rahulolust.

Jooga- ja shindō-tunde viib läbi joogaõpetaja Ave Lao ning helirännakut koos gongide ja helikaussidega juhendab Kaia Karjatse, neid toetavad Pädaste heaolueksperdid.

 

Programm ja hinnad

 

 

 

Pädaste Elujõulaager kevadel 2021

 

Rahuliku päeva alguse loovad jooga, meditatsioon ja hingamisharjutused. Pärastlõunad keskenduvad erinevatele loengutele ja taastavatele spaahoolitsustele. Elujõu taastamisele aitavad kaasa hotelli peakoka valmistatud tasakaalustatud toidud, mis pärinevad puhta ja kohaliku toorainega Põhjala saarte köögist.

Laagris osalejad taasühenduvad loodusega ning õpivad, kuidas rakendada meis peituvat inimpotentsiaali ning kuidas teaduslike ja looduslike meetodite abil saavutada keha, meele ja keskonna harmooniat. Ühiselt seatud eesmärkide saavutamine ja kogemuste vahetamine on oluline osa lõpptulemusest ja kestvast rahulolust.

Pädaste Elujõulaagrit veab üleilmselt tuntud biohacking-liikumise eestvedaja ja tunnustatud autor Siim Land.

 

Programm ja hinnad

 

 

Lisaküsimuste ja broneeringu soovi korral võtke ühendust meie Guest Relations Manager`iga emailil info@padaste.ee

 

PÄDASTE MANOR – A SMALL LUXURY RESORT & SPA

Pädaste Mõis, Muhu Island, 94716 ESTONIA T: +372 45 48 800 F: +372 45 48 811

www.padaste.ee ; info@padaste.ee