Oktoberfest Tallinn 2022

Juba 7.oktoobril toimub Saku Suurhallis üks vägevamaid ning pika ajalooga rahvapidusid, kus meie, Carmen Cateringi pea 120-pealine tiim, hoolitseb selle eest, et Teie tellimused saaksid täidetud, õllekannud oleksid terve õhtu pilgeni täis ning suus sulaksid parimad, spetsiaalselt Oktoberfesti jaoks kokku pandud erimenüüs olevad hõrgutised.

Suurim rahvapidu

1810. aastal võeti Saksamaal nõuks “ühtsuse” tähistamiseks pidada  maha üks suurejooneline pidu. Toona oli tegu ühe maailma suurima rahvapeoga, mida tänapäeval korraldab Münheni linnavalitsus ja mida külastab igal aastal kokku 6-7 miljonit inimest üle kogu maailma.

Tule osale oma ettevõttega!

Oktoberfest on alati tähistanud üritust elu nautimiseks – seal süüakse tonnide viisi hapukapsast ja vorste ning rüübatakse peale miljoneid liitreid õlut. Sel aastal on ka teie ettevõttel võimalus saada sellest kõigest osa! Tutvu ürituse programmiga ja broneeri oma seltskonnale laud siit:

Broneeri laud

Lisaks imemaitsvale toidu- ja joogivalikule astub peol üles ka mustkunstnik Charlekas ning peaagu hommikuni tantsitab rahvast Väikeste Lõõtspillide Ühing eesotsas Marko Matverega ja muidugi ei puudu ürituselt ka Oktoberfesti oma bänd Harthauser Musi.

Kohtumiseni Oktoberfestil!