Bonjour! 

HEAD UUT AASTAT!

Soovin unistuste, lubaduste ja plaanide täitumist! Ja ära unusta, et selleks tuleb liikuda enda valitud rajal ja selle nimel tegusid teha 😉 Proovin ise ka oma soovitust jälgida 🙂  Jätkame oma valitud rada ja pakume Sulle tõelist prantsuse elamust. Midagi ei ole muutunud – peale aasta numbri. Nädala lõppudel on elav muusika, aeg-ajalt on õhtuti üllatused erinevate artistide näol, mida me tihtipeale välja ei reklaami ja kogeda saavad vaid kohalolijad. Hetkel on muusikaõhtud planeeritud reede õhtutesse. Vaatame, kuidas läheb, kas saame lisada ka laupäevad 😉 Kindlasti üllatame ka sel aastal eriliste sündmustega. Hoia silm peal ja oled teemadega esimesena kursis. Tea, et oleme avatud 7 päeva nädalas. Saad tulla nii hommiku-, lõuna- kui õhtusöögile. Meil on nüüdsest ka kondiiter-pagar, seega on lootust, et varsti on täis ka meie magusa ja pagarilett;)  Ootan külla!

  • Rotermanni klubi -10%
  • Foorumi majanaaber -10%
  • Tallinna Sadama töötaja -10%
  • Prantsuse Instituudi kaardiga -10%
  • Eelkooliealine laps sööb tasuta!

Elava muusika õhtud

 

Sel reedel (6.01) tähistame kolmekuningapäeva ja kuuskede välja viskamist koos Harley Evandariga. Tema mõnusalt mahe prantsuse popmuusika on värske vaheldus aastavahetuse pidustustele.

>>Broneeri laud

>>Vaata jaanuari muusika kava

Jaanuari lõpuni saab proovida meie jõulumenüüd!

Vaata lõunapakkumisi

Laste haridusprogramm koos 3-käigulise lõunasöögiga

Google
TripAdvisor
Kutsume lapsi erinevas vanuses tutvuma restorani etiketi ja kommetega ning reisile Prantsusmaale 😉 Pakume kolmekäigulist lõunasööki koos restoranietiketi ja prantsuse toidukultuuri jutukestega. Kestab ca 2 h ja maksab 20 eur/in.

Küsi lisa!

Broneeri terve maja!

Otsid kohta, kus korraldada ettevõtte või erapidu? Meile mahub 60-70 inimest. Oleme võimelised kogu sündmuse Sinu jaoks korraldama – lillevaasidest kuni meelelahutajateni. Kogu maja broneerimisel rakendub miinimumkäibe nõue 2500 eur, mis sisaldab kõiki meie tooteid (toit, jook, teenindus) ja käibemaksu. Võimalus on ka pool restorani  broneerida (kardinaga eraldatav) – sel juhul miinimkäibe nõuet ei ole, aga meelelahutuse osas kehtivad meie maja reeglid.

Küsi täpsemat infot!

Jälgi meid ja võta ühendust: