Bonjour! 

Meil on sünnipäev! Meil on sünnipäev! Oleme nagu väikesed lapsed, kes on seda ammu oodanud 😀 11.11 kl 11.11 saame kaheseks. Kaks aastat rõõmu, tööd, võitlust erinevate keskkonnatingimustega ja palju toredaid külalisi. Hea aeg meeles pidada Brasserie 11 tiimi, kelleta midagi ei toimuks ja loomulikult külalisi, kes meil külas käinud. Suur kniks ja õhumusi!

Lõunapakkumised

Selle nädala lõunapakkumised leiab allolevalt lingilt! Pakume ikka argipäeviti 11 – 15.00 või kuniks toitu jätkub. Juhul, kui ise meile ei jõua, siis on võimalik tellida ka kulleriga kohale. Selleks on vaja enne 11.45 meile helistada tel. 59 11 44 14 ja anda tellimus. Kuller sõidab välja 12. Tasu 3 eur, kui tellimus on alla 20 eur. Päev läbi saab toitu telldia ka Wolt ja Bolt kaudu!

Vaata menüüd >>

Muusikaõhtud

Oi, seekord on mul häid uudiseid – sünnipäevanädalal on muusikat palju rohkem;)  – elav muusika neljapäevast pühapäevani. Neljapäeval Erkki Otsman ja Allan Jakobi, reedel Halrey Evandar, laupäeval Helin-Mari Arder ja Mart Soo nin pühapäeval Triin Lellep ja Mikk Langeproon. Nii et tuleb üks pikk ja lõbus nädal. Loodan Sind näha igal õhtul!

Broneeri laud>>

Novembri elava muusika kava>>

Isadepäev

Novembrikuu teine pühapäev on isadepäev. Ja see ongi ju sel nädalal käes! Kutsu isa brunchile! Pakume brunchi nii laupäeviti kui pühapäeviti. Mõnus kõhutäis on garanteeritud nii austrite armastajatele, omleti fännidele kui ka Burgundia paja austajatele. Loomulikult on paralleelselt avatud ka A’la Carte menüü. Ja baar 😉

Broneeri laud>>

Vaata brunchi menüüd>>

Jõuukingid

Oleme jõuludeks valmis! Lisaks jõulumenüüdele pakume ka kingitusi.  Kingitused saab ette tellida ja soovi korral ka ise komplekteerida. Detsembrikuus on võimalus neid ka koha pealt osta, aga siiski soovitame alati ette tellida.

Kingituste nimekiri>>

Jõulumenüüd

Selleks et elu oleks maitsvam ja jõulusem koostasime spetsiaalsed jõulumenüüd. Üks neist on detsembrist saadaval meie juures A’la Carte lisana, teised pidude/gruppide jaoks ettetellitavad.  Tee plaanid ära ja reserveeri kuupäev kiirelt. Nii saab rohkemate päevade seast valida kui esmaspäeva õhtud 😉

Jõulumenüüd gruppidele>>

Broneeri pidu või küsi lisainfot>> 

Kooliprogramm

Kutsume koolilapsi põnevale lõunasöögile, kus lisaks kolmekäigulisele kõhutäiele, saab infot ja teadmisi restorani etiketist ja Prantsusmaa toidukultuurist. Programm kestab ca 2h ja maksab 20 eur/in.

Küsi detailsemat infot >>

Grupimenüüd

Kui on plaan einestada suurema seltskonnaga, tasub kaaluda ka grupimenüü tellimist. Saame alati pakkuda ka A’la Carte, kuid palume sel juhul toidud ette tellida. Nii sujub koha peal kõik kiiremini ja mõnusamalt.

Vaata grupimenüüd>>

Soodustused

  • Rotermanni klubi -10%
  • Foorumi majanaaber -10%
  • Tallinna Sadama töötaja -10%
  • Prantsuse Instituudi kaardiga -10%
  • Eelkooliealine laps sööb tasuta!

Jälgi meid ja võta ühendust: