Veinivihjed meeldejääva suvepeo korraldamiseks​​​​​​​

Lõpupeod, juubelid, suvepäevad, pulmad – suvi on imeline aeg tähistamaks tähtsaid sündmuseid nii väiksemate kui ka suuremate seltskondadega. Peo korraldamine võib olla aeganõudev ja väljakutseterohke ning siinkohal saame teie elu joogivaliku osas lihtsamaks teha.

Kvaliteetse valiku peo- ja buffeelaua veine leiad hõlpsalt meie veebipoest ning lisaks saad tellida tarne otse koju või peopaika.

Samuti võite alati pöörduda meie klienditeeninduse poole, et küsida just teie menüü jaoks kohandatud veinivaliku pakkumist.

   AVASTA MEIE PEOVEINIDE VALIK   

 

 

Kui palju veini peo jaoks reserveerida?

Portsjonite arvu hindamiseks paluge kutsututel teatud kuupäevaks registreeruda. Kui üritus on lühiajaline vastuvõtt, siis planeeri külalise kohta 1-2 klaasi arvestusega, et ühest pudelist jätkub serveerimiseks umbes 6-7 klaasi. Ajaliselt pikemate ürituste jaoks planeeri suuremad kogused.

 

 

 

Kuidas planeerida serveeritavate veinide valik, kui menüü on koostatud mitmele erinevatele maitsele

Rikkaliku bufee või istekohtadega ürituse puhul on klassikaline viis pakkuda aperitiiviks esmalt klaasike vahuveini, eelroa kõrvale valget ja pearoa juurde sobivat punast või valget veini. Magustoidule lisatakse tavaliselt magus dessertvein või portvein.

Suurte bufeelaudadega üritustele on nutikas valida üks valge ja üks punane keeratava korgiga üldvein, mis sobib kogu pakutava menüüga ning vahuvein serveeritakse sellisel juhul ainult tervitusjoogina.

Kui vajad oma menüü kõrvale just sinu menüüga sobituvat veinipakkumist, võta meiega julgelt ühendust ning meie sommeljee aitab leida parima valiku!

.

 

 

 

Ära unusta alkoholivabasid jooke!

Tänapäeva alkoholivabad veinid on üllatavalt meeldivad ja maitselt veinilaadsed. Peolaua jookideks sobivad hästi näiteks sommeljeede poolt kiidetud alkoholivaba Zero Riesling vein Riffelilt või kvaliteetsed alkoholivabad Vilarnau vahuveinid (mahe, vegan). Bottlescouts`i alkoholivabad veinid leiate meie veebipoe  kategooriast Alkoholivabad veinid​​​​​​​.

 

 

Tule tellimusele järele veinistuudiosse või vali transpordiks Itella kuller

Veebipoe tellimused toob mugavalt koju kätte Itella kuller. Lisaks on võimalik tulla oma tellimusele järele Tallinnas Mere puiestee 8 asuvasse veinistuudiosse argipäevadel kell 10-16 (v.a. riiklikud pühad). Stuudios on kohapeal olemas põhivalik veine, valik magnum suuruses veine ning võimalus veinid kinkekotti pakkida.

Eelpool nimetatud toodete hinnad kehtivad Eestis tarnimisel ilma saatekuludeta. Kohaletoimetamisele lisanduvad saatekulud vastavalt Teie poolt kassalehel valitud tarneviisile. Tarneviisiks on võimalik valida kas Itella kullerteenus või tulles ise tellimusele järele Tallinna veinistuudiosse. Meie klienditeenindus võtab teiega ühendust, kui tellimus on järeletulemiseks saadaval.​​​​​​​

BOTTLESCOUTSI KLIENDITEENINDUS

 

Veinistuudio ja tellimuste väljastuspunkt: Mere pst 8, 10111 Tallinn

e-post: store@bottlescouts.com | tel: + 372 5860 5661