Bodegas RODA ja La Horra nüüd oma päris kodus, Bestwine’is

Harva, kui unistuse täitudes on kõik just nii nagu soovisid. Harva, kui projektid saab ellu viia ilma esialgset mõtet muutmata. RODA on üks erakordne näide, kus unistaja soov jääb reaalsusele peale. Nende unistus oli selge: nad soovisid luua miskit tavapärasest erinevat, erakordset Rioja’t ning plaanis ei olnud koonerdada millegagi.

RODA veinimaja, mis loodi 1987. a on tänaseks üks väljapaistvamaid veinimaju D.O.C. Rioja apellatsioonis. Nad distantseerisid end juba kaheksakümnendatel siis tavaks olnud globaliseerumisest ja veini mahule orienteeritusest. Kombineerides innovatsiooni ja traditsioonid, oli RODA veinimaja esimene, kes taaselustas piirkonna veinivalmistamise identiteedi kaasaegse nurga alt. Need põhiväärtused ning kohene tunnustus tehtule tegi RODA’st tõelise ikoonveinimaja ning modernsuse võrdkuju. Tänaseks peetakse RODA’t Rioja klassikuks – suurtest Rioja´dest noorimaks klassikuks.

 

Vaata Bodegas RODA veinivalikut siit

RODA Sela

RODA Reserva

RODA I Reserva

RODA Cirsion

Roda I Reserva DOC Magnum

Bodegas Roda, olles saavutanud Rioja D.O.C. piirkonnas kultusstaatuse, hakkas pärast 20 tegutsemisaastat otsima uut, omaenda kõrgetele nõudmistele vastavat head kasvupiirkonda tempranillo viinamarjasordile väljaspool Rioja’t. Nad leidsid selle Ribera del Duero’s. Sündis Bodegas La Horra ning nende Corimbo ja Corimbo I – karakteriga veinid.

La Horra Corimbo

La Horra Corimbo I

Vaata Bodegas La Horra veinivalikut siit

SAVE THE DATE!

21.10.2021 RODA veiniõhtusöök restoranis Argentiina. Menüü ja täpsem info juba peatselt!

 

BESTWINE OÜ

Kentmanni 6, Tallinn

Avatud E-L 11 – 21 P 15 – 21
Telefon: +372 622 8970

+372 530 08500